22. 12. 2017 11:20 | BRATISLAVA/pet

Štýlová aj v blate: Prečo nemá Kveta Horváthová rada veľké výstrihy?

Outfity Kvetky Horváthovej v 9. sérii drsnej reality šou.

Cesta za farmármi nie je prechádzkou ružovým sadom
Cesta za farmármi nie je prechádzkou ružovým sadom Foto: TV Markíza
Outfity Kvetky Horváthovej v 9. sérii drsnej reality šou.
Outfity Kvetky Horváthovej v 9. sérii drsnej reality šou.
Kvetka Horváthová v 9. sérii drsnej reality šou

Pohotová a prísna, no zároveň spravodlivá a empatická, tieto všetky vlastnosti musí Kvetka Horváthová vhodne kombinovať, aby vedela udržať na uzde rôzne povahy súťažiacich na Farme, ktorí v drsných podmienkach medzi sebou bojujú o lákavú finančnú výhru.

Keďže ide o prácu v exteriéri, často musí moderovať v náročných podmienkach, býva vystavená dažďu, blatu či snehu a tomu sa musí prispôsobiť aj jej outfit. Napriek tomu, že Farma je najmä o ťažkej práci a tvrdých podmienkach, Kvetka nezabúda na to, že na obraze musí pôsobiť príjemne. Jej oblečenie by zároveň malo byť vhodné do podmienok, s akými si musia poradiť samotní súťažiaci.

Kveta Horváthová
Foto: TV Markíza
 

Za Kvetkinu farmársku garderóbu zodpovedá známa stylistka Danica Raytchev, ktorá nám prezradila niekoľko zaujímavých faktov: "Kvetku obliekame v mestskom štýle, aby sa výrazne odlišovala od účinkujúcich. Farby, samozrejme, pomáhajú. Na každý vstup mala pripravených viac variantov. Podmienky bývajú často náročné a počasie sa niekedy menilo každú hodinu. Tiež sme sa snažili neopakovať jednotlivé farby za sebou."

Kvetka je veľký profesionál a spolieha sa na názory odborníkov. Nikdy nechodí v minisukniach a nemá rada veľké výstrihy. Uprednostňuje pohodlné a nie príliš extravagantné modely. Ale pod tým, čo vidia diváci na obrazovke, sa často skrýva aj niečo iné. "Vtipné by asi bolo, keby sme odhalili to množstvo vrstiev, ktoré máva Kvetka na sebe, keď je veľká zima," s úsmevom dodala Danica Ryatchev.

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz

Už ste čítali?