Správy z vášho kraja:
02. 01. 2018 12:28 | BRNO/ nt

Český herec Zedníček prišiel v prvých hodinách nového roka o synovca (†27)

Po mladom hercovi ostala na svete malá dcérka.

Český herec Zedníček prišiel v prvých hodinách nového roka o synovca (†27)
Český herec Zedníček prišiel v prvých hodinách nového roka o synovca (†27) Foto: Profimedia.sk/ Facebook/ Mestske divadlo Brno

Pre českého herca Pavla Zedníčka a jeho blízku rodinu sa nový rok 2018 nemohol začať horšie. Rodinu poznačila obrovská tragédia. Hercov synovec Jakub Zedníček prišiel o život pri tragickej nehode na diaľnici D1. Mal 27 rokov. Informuje portál TN.cz.

"S hlbokým zármutkom oznamujeme, že v prvých hodinách nového roku 2018 zahynul pri automobilovej nehode herec Mestského divadla Brno Jakub Zedníček. Odchodom Jakuba Zedníčka stráca Mestské divadlo Brno nielen jedného z talentovaných hercov, ale tiež kamaráta a priateľa. V myšlienkach sme všetci s jeho rodinou," oznámilo divadlo.

Život mladého herca vyhasol pri nehode na diaľnici D1 v Brne. Najskôr havaroval a keď prechádzal diaľnicou, zrazila ho okoloidúca dodávka.

Herca poznajú diváci z relácia Kurňa, co to je, kde stál práve po boku svojho strýka. V marci 2017 sa mu narodila dcérka Maya, ktorú mal s priateľkou Lenkou Janíkovou.

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz

Už ste čítali?