02. 01. 2018 13:30 | BRATISLAVA/pet

Farmársky Silvester: Ako oslavovali hviezdičky z drsnej reality šou?

Takto vítali príchod Nového roka exfarmári z 8. a 9. série.

Vlaďa Sedláková strávila záver roka na snehu
Vlaďa Sedláková strávila záver roka na snehu Foto: archív V. S.

Odkaz od mimozemšťana 

Vlaďa Sedláková strávila koniec roka na svahoch, na snouborde sa vybláznila na Donovaloch a na zjazdovke Roháče - Spálená. Na Silvestra poslala všetkým vtipný a mierne deformovaný odkaz.


Komu to spadlo na auto?

Roman Adamka sa pripojil k tým, ktorý hlučnú zábavnú pyrotechniku na Silvestra vymenili za lampión šťastia. Ktovie, kam až doletel a kde spadol ...

Veľká žúrka v krčme

Lucia Šindlerová oslavovala príchod Nového roka v práci. V jej krčme sa konala veľká žúrka pre všetkých kamarátov, známych a rodinných príslušníkov.

Lucia Šindlerová
Foto: archív B. V.
 

Farmárska nostalgia

Kde oslavoval Silvestra víťaz 9. série Šimon Néma síce netušíme, ale jeho novoročné prianie hovorí za všetko. Toto miesto mu skutočne priástlo k srdcu.

Rodinná pohoda

Finalistka Farmy 9 Miška Kiripolská potrebovala na konci roka 2017 načerpať nové sily a chcela čo najviac času tráviť so svojou rodinou. Takže aj jej novoročný pozdrav sa niesol v tomto duchu.

Štýlovo a elegantne

Eva Zelníková strávila Silvester v spoločnosti svojho priateľa na elegantnej novoročnej párty. Vzhľadom na počet príborov to muselo byť poriadne štýlové.

Prelomový rok

Pre Dášu Sabovú bol rok 2017 výnimočný a určite nielen pre účinkovanie v reality šou Farma. Takto vyzerala jej novoročná bilancia.

Útek do exotiky

Ivana Slabá si dopriala skutočne exotický záver roka. Podľa fotografie síce nevieme identifikovať konkrétne miesto, ale vyzerá to ako pravý tropický raj.

Na zdravie!

Maťko Urban sa pravdepodobne pripravoval na veľkú silvestrovskú žúrku, takže novoročné prianie zavesil na sociálnu sieť preventívne už pred obedom.


Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz

Už ste čítali?