Správy z vášho kraja:
02. 01. 2018 17:30 | NEW YORK/dg

Svadba v priamom prenose na Silvestra: Moderátorka vyzerala ako princezná

Maria Menounos podstúpila pred pol rokom náročnú sedemhodinovú operáciu, aby jej odstránili nezhubný nádor na mozgu s veľkosťou golfovej loptičky.

Maria Menounos sa vydala počas silvestrovskej noci na Times Square
Maria Menounos sa vydala počas silvestrovskej noci na Times Square Foto: Profimedia.sk
Maria Menounos sa vydala
Maria Menounos sa vydala
Maria Menounos sa vydala

Američanka Maria Menounos v sebe moderátorku nezaprela. V nedeľu sa vydala za svojho snúbenca Kevena Undergara po 19-ročnom vzťahu pred zrakmi tisícok divákov počas novoročného špeciálu Fox’s New Year’s Eve with Steve Harvey uprostred newyorského Times Square. Píše PEOPLE.

Aj keď mala 39-ročná kráska vo výbere životného partnera mala jasno, o niečo náročnejšie bol výber svadobných šiat, keďže sa slávnostný ceremoniál uskutočnil v mrazivom New Yorku, kde teplota klesla pod -12 stupňov Celzia.

„Musíte mať na mysli, že ste na Times Square, mrzne, potrebujete niečo krásne, ale zároveň vhodné,“ povedala Menounos. Napriek tomu, že ako sama priznala, si nikdy svoj deň D nepredstavila, vyzerala v čipkovaných šatách s dlhým závojom nádherne.

FOTKY KRÁSNEJ NEVESTY NÁJDETE V GALÉRII.

Televízna a rozhlasová moderátorka, ktorá sa príležitostne venuje aj profesionálnemu wrestlingu, podstúpila pred pol rokom náročnú sedemhodinovú operáciu, aby jej odstránili nezhubný nádor na mozgu s veľkosťou golfovej loptičky. S Undergarom sa zasnúbila v marci roku 2016.

Zdroj: Instagram/mariamenounos

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz

Už ste čítali?