03. 01. 2018 11:15 | MEXIKO/jt

Graciela z Esmeraldy zastavila starnutie: Veď dnes vyzerá ešte lepšie

Krásna Nora Salinas po problémoch s týraním od manžela žiari.

Esmeralda - Graciela (Nora Salinas)
Esmeralda - Graciela (Nora Salinas) Foto: Televisa

Mexickú herečku Noru Salinas môžete aktuálne vidieť na obrazovkách televízie Doma v telenovele Esmeralda, kde stvárnila krásnu priateľku José Armanda, ktorá sa bezhlavo zamilovala do chudobného šoféra Adriána. 

Zdroj: Instagram/norasalinastv

Dnes má krásna herečka 41 rokov, no vyzerá lepšie, ako pred dvadsiatimi rokmi. Je spokojná a šťastná, teší sa z pracovných úspechov a dvoch krásnych detí - pätnásťročného syna José Miguela (má ho z prvého manželstva s Miguelom Borbollom) a sedemročnej Scarlet (z druhého nevydareného manželstva s Mauricom Beckerom).

Zdroj: Instagram/norasalinastv

V súkromí to však herečka nemala vždy na ružiach ustlané. Prvý exmanžel jej istý čas zakazoval stretávať sa so synom José Miguelom. Obvinil Noru, že je bipolárna a siaha po alkohole. Výsledkom toho je, že od minulého roka má syna v starostlivosti jeho otec a herečka vída syna len cez víkendy a musí platiť na neho aj výživné.

Ani jej druhé manželstvo nebolo ako z romantickej telenovely. Rozpadlo sa po dvoch rokoch a v roku 2012 sa s manželom rozviedla pre jeho problémy s alkoholom a týranie.

Esmeralda
Esmeralda Foto: Televisa
 

Sledujte telenovelu Esmeralda v pondelok až piatok o 16.50 na Doma

 

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz

Už ste čítali?