Správy z vášho kraja:
03. 01. 2018 12:30 | BRATISLAVA/pet

Záhada v Susedoch: Ako je to s tehotenstvom Ildikó?

Čo na to duchovní otcovia seriálu?

Ildikó a László
Ildikó a László Foto: TV Markíza

Legendárny komediálny seriál Susedia sa po desiatich rokoch vrátil na obrazovky televízie Markíza s obrovským úspechom. Lenže množstvo divákov si po odvysielaní prvej epozódy novej série položilo jednu zásadnú otázku.

Ako to dopadlo s tehotenstvom Ildikó? V záverečnej časti tretej série, ktorá mala premiéru 31. decembra 2007, totiž Lászlova manželka zahlásila, že čaká dieťa! Po desiatich rokoch však o potomkovi nepadlo ani slovo. Tak ako to vlastne je?

Autori námetu Peter Marcin a Andy Kraus majú na túto záhadu vysvetlenie. "Bol to planý poplach, Ildikó si iba myslela, že je tehotná," prezradil Peter Marcin. Lenže, ako to už pri Susedoch býva, ešte sa nakoniec môže všetko zmeniť.

"Ak zistíme, že by sa nám to dieťa do deja hodilo, tak ho niekde vyhrabeme. Možno vyviedlo nejaký veľký prúser, ťakže o ňom László a Ildikó odmietajú hovoriť. Napríklad, že je momentálne v polepšovni!" doplnil Andy Kraus.

 

A celkom možné je aj to, že Ildikó otehotnie práve v tejto sérii. Hoci László akosi stráca apetít a vyhovára sa na vysoký krvný tlak a "chorý sterol", jeho manželka bez ťuťu muťu dlho nevydrží. Vo videu si môžete pozrieť, ako pokrstili nový byt. Hoci cudzí...

Ak ste nestihli premiérovú epizódu Susedov, pozrite si ju tu alebo zadarmo v našom videoarchíve!

 

Ďalšia premiérová epizóda Susedov už v pondelok 8. januára o 20.30 na Markíze

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz

Už ste čítali?