03. 01. 2018 15:30 | USA/nt

Slávny youtuber to prehnal. Vo videu ukázal mŕtveho človeka a smial sa na ňom

To, čo urobil, už presiahlo všetky medze.

Slávny youtuber to prehnal. Vo videu ukázal mŕtveho človeka a smial sa na ňom
Slávny youtuber to prehnal. Vo videu ukázal mŕtveho človeka a smial sa na ňom Foto: YouTube/ Logan Paul

Americký youtuber Logan Paul má na konte už niekoľko kontroverzných videí a mnohokrát vyvolal pobúrené reakcie ľudí. Napriek tomu ho sledujú milióny používateľov. Tentoraz ale klesol na úplné dno.

S partiou sa vybral kempovať do japonského lesa Aokigahara. Ten je známy tým, že v ňom už stovky ľudí spáchali samovraždu. A americký youtuber to veľmi dobre vedel a akoby čakal na to, že v lese natrafí na mŕtvu osobu.

To sa mu aj podarilo. V lese objavil telo muža, ktoré viselo zo stromu. Namiesto toho, aby kontaktoval príslušné orgány, sa začal na mŕtvej osobe smiať a nakrúcal ju. Video aj s jeho nemiestnymi poznámkami zverejnil na YouTube a zrejme sa tešil, koľko bude mať videní.

Do Logana sa okamžite pustili ľudia a jeho správanie odsúdili aj známe osobnosnoti ako Sophie Turner, Aaron Paul či PewDiePie a vyzvali ľudí, aby ho prestali sledovať.

Logan sa už ospravedlnil, ale zrejme mu ani to nepomôže.

"Začnem takto - mrzí ma to. Je to prvýkrát. Nikdy som nečelil takej kritike, pretože som nikdy predtým neurobil takúto chybu. Som obklopený dobrými ľuďmi a verím, že robím dobré rozhodnutia. Ale stále som len človek a môžem sa aj zmýliť," začal Logan.

"Neurobil som to pre počet videní. Mám ich aj bez toho. Urobil som to, pretože som si myslel, že to môžem poňať pozitívne a nie preto, aby som spustil vlnu negativity. Chcel som pozdvihnúť povedomie o samovraždách a prevencii a zverejnil som ho s myšlienkou, že pokiaľ zachráni aspoň jeden život, tak to stálo za to," napísal a dodal, že to tentoraz skutočne neodhadol a svoj vplyv a silu na internete využil zle.

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz

Už ste čítali?