Správy z vášho kraja:
11. 01. 2018 19:30 | LIVERPOOL/nt

Známa herečka (†28) prišla pri tragickej nehode o celú rodinu. Deň po pohrebe skonala aj ona

Jej zranenia neboli zlúčiteľné so životom.

Známa herečka (†28) prišla pri tragickej nehode o celú rodinu. Deň po pohrebe skonala aj ona
Známa herečka (†28) prišla pri tragickej nehode o celú rodinu. Deň po pohrebe skonala aj ona Foto: Profimedia.sk

Herečku Jessicu Falkholt odpojili od prístrojov deň po pohrebe jej rodičov a sestry. Jedna tragédia za druhou sa odohrala viac ako týždeň po ťažkej autonehode. V aute sedela vrátane Jessicy celá jej rodina. Píše Daily Mail.

Na mieste nehody vyhasol život herečkinej mamy Vivian (†60) a otca Larsa (†69). Jej sestru Annabelle previezli vrtuľníkom do nemocnice v Liverpoole. Jej stav bol však natoľko kritický, že 29. decembra zraneniam podľahla. Mala 21 rokov.

Jessica zase absolvovala operáciu mozgu a najskôr sa zdalo, že jej stav sa zlepší. Skončila ale v kóme a dýchali za ňu prístroje. Širšia rodina po konzultácii s viacerými lekármi povolila, aby ju od prístrojov odpojili. Urobili tak deň po tom, ako pochovali jej rodičov a mladšiu sestru.

S Larsom, Vivian a Annabelle sa stovky priateľov a príbuzných rozlúčili v Katolíckom kostole Panny Márie v Concorde v Sydney. 

Tragickú autonehodu zavinil muž menom Craig Anthony Whitall, ktorý taktiež prišiel o život. Päťdesiatročný muž sa vracal z kliniky, kam si šiel po metadon. Bol drogovo závislý a na konte mal už niekoľko trestov za porušovanie dopravných predpisov. Vyšetrovateľ nariadil, aby sa pitvou zistilo, či bol v čase nehody pod vplyvom drog.


Jessica Falkholt bola austrálska herečka, známa najmä vďaka úlohe Hope Morrison v seriálu Home and Away. Práve vďaka tomu si ju všimli tvorcovia filmu Harmony, ktorí jej ponúkli hlavnú úlohu. Film sa mal v kinách objaviť v roku 2018, ale nie je známe, či sa už začal nakrúcať, alebo sa už niektoré scény nakrútili.


Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz

Už ste čítali?