13. 01. 2018 10:00 | BRATISLAVA/pet

Záhada vyriešená: Zistili sme, čo sa stalo s dcérou Františka a Zuzany!

Kde bola posledných 10 rokov a čo robí dnes?

Kristína Pírová ako Milka v pôvodných Susedoch
Kristína Pírová ako Milka v pôvodných Susedoch Foto: TV Markíza

Nová séria legendárnych Susedov sa vrátila na obrazovky po desiatich rokoch. Za tento dlhý čas sa v rodinách Františka a Lászla mnohé zmenilo. A niektoré otázky zatiaľ zostali nezodpovedané. Čo sa napríklad stalo s ich deťmi Milkou a Gergelyom?

Andy Kraus a Peter Marcin zatiaľ túto dejovú linku v novej sérii nerozohrali a či sa deti v seriáli ešte objavia, momentálne nikto netuší. No Kristína Pírová, ktorá hrala Milku, sa aj tak objavuje na pľaci pri nakrúcaní každej časti. Ale nie ako herečka!

Je totiž vedúcou produkcie a má na starosti práve výrobu Susedov. So seriálovými rodičmi sa tak znovu stretla, ale tentoraz v úplne inej funkcii a je prakticky ich nadriadenou. A čo robila predstaviteľka Milky posledných 10 rokov?

milka vyrez.jpg
milka vyrez.jpg Foto: TV Markíza
 

"Vyštudovala som herectvo na štátnom konzervatóriu v Bratislave a potom na VŠMU filmovú a televíznu produkciu. Po skončení školy som začala pracovať v Markíze, podieľala som sa napríklad na projektoch Chlapi neplačú, Kukučka, Zámena manželiek, O 10 rokov mladší či Extrémne premeny.  A zahrala som si v Rodinných prípadoch," prezradila nám Kristína, ktorá sa okrem televíznej tvorby venuje aj hudbe. Päť rokov spieva v kapele Karpatské Horké.

Kristínu spolu so seriálovou mamou Zuzanou Tlučkovou budete mať možnosť vidieť v pondelok v Teleráne, kde sa dozviete ďalšie pikošky z kultového seriálu!

Premiéroví Susedia už v pondelok 15. januára o 20:30 na Markíze

 

Ak ste nestihli druhú časť nových Susedov, pozrite si ju tu alebo zadarmo v našom videoarchíve!

 

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz

Už ste čítali?