16. 01. 2018 14:30 | BALI/nt

Ľudia sa už obúvajú aj do dcéry Dary Rolins. Speváčka im posiela tvrdý odkaz

Ľudí zaujíma, prečo Lola nie je v škole a užíva si na Bali.

Ľudia sa už obúvajú aj do dcéry Dary Rolins. Speváčka im posiela tvrdý odkaz!
Ľudia sa už obúvajú aj do dcéry Dary Rolins. Speváčka im posiela tvrdý odkaz! Foto: Instagram/ dararolins_vermi

Po peripetiách s dcérkiným pasom sa nakoniec speváčke Dare Rolins a jej dcérke podarilo odletieť na Bali. Slávna mamina si teraz so svojím potomkom a kamarátmi vychutnáva exotiku a horúce slnečné lúče. Dara pravidelne poteší fanúšikov aj fotkami sa sociálnej sieti.

No opäť sa našli aj neprajníci, ktorí na nej nenechajú nitku suchú a vždy si nájdu dôvod na kritiku, častokrát úplne nezmyselnú.

Istej Kataríne zrejme ide aj o dobro cudzích detí, a tak si neodpustila komentár: "Dieťa akože nemusí chodiť do školy? To by v Nemecku neprešlo." Pridal sa k nej aj Jozef, ktorý napísal, že keď má človek peniaze a žije v luxuse, tak škola nie je dôležitá. 

Ľuďom tiež prekáža, že prečo Dara dovolenkuje bez partnera Rytmusa. Obuli sa aj do jej postavy, ktorej skutočne nie je čo vytknúť, keďže speváčka pravidelne cvičí a zdravo sa stravuje. Aj tak sa ale našli väčší odborníci, ktorí napísali: "Fuj, to brucho máš nechutné." Alebo: "Keby si ten pás mala užší a menší, bolo by to top, takto nič moc."

Speváčka sa tak rozhodla odpovedať v jednom poste: "Dnes vám odpoviem na najčastejšie kladené otázky. To, že sa Laura neobjavuje na každej fotke z Bali neznamená, že odletela domov. Do školy nechodí, ale máme so sebou učenie a každé dopoludnie sa poctivo venuje učeniu a podávame pravidelné reporty aj učiteľke. Laura nesleduje môj Instagram a ani Instagram kohokoľvek ďalšieho, má na práci totiž zmysluplnejšie veci."

"Pýtate sa, kde je Patrik? Je doma a áno, priletí neskôr, keďže tu na Bali bude svadba našich kamarátov. A čo sa týka môjho vyjadrovania, nepracujem pre diplomatický zbor a áno, sú chvíle, kedy si zanadávam. Extrémne ma to odreaguje a povabí. Poslať občas niekoho do... je povznášajúce," dodala.

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz