Správy z vášho kraja:
17. 01. 2018 17:30 | USA/zv

Kim ponúkli milióny za prvé fotky tretieho dieťaťa. Jej reakcia vás prekvapí

Z tretieho dieťatka sú spolu s manželom Kanyem nadšení.

Kim Kardashian
Kim Kardashian Foto: Profimedia.sk

Kim Kardashian a Kanye West si splnili sen. Náhradná matka im v pondelok 47 minút po polnoci priviedla na svet tretie dieťa. Šťastní rodičia sa tešia z dievčatka, ktorého meno ešte nezverejnili. Reality hviezda sa poďakovala všetkým lekárom a zdravotným sestrám a hlavne náhradnej mame za ten najkrajší darček. Pre jej zdravie by bolo totiž tretie tehotenstvo až príliš riskantné.

Médiá sa teraz predbiehajú v tom, kto prinesie najnovšie informácie o dieťatku. Manželom dokonca za prvé fotky dievčatka ponúkli milióny dolárov. Oni balík peňazí ale rázne odmietli a nikdy o niečom takom ani neuvažovali. Bolo by to pre nich nemorálne.

Zdroj:Instagram/kanyewest

Táto reakcia je pre fanúšikov kontroverzného páru sympatická. Často to vyzerá tak, že Kim je pre popularitu a aj dobrý zárobok schopná urobiť kadečo. Bezpečnosť rodiny je ale pre oboch na prvom mieste.

Trojnásobní rodičia zverejnia fotku svojho pokladu sami, keď to uznajú za vhodné. V prípade North a Sainta tak urobili na sociálnych sieťach dva mesiace po ich narodení.

Paparazzi sa snažili uloviť prvé zábery. Zatiaľ ale len zachytili šťastného otecka a tetu Kendall pred nemocnicou.

profimedia-0360363876.jpg
Foto: Profimedia.sk
 

profimedia-0360409767.jpg
Foto: Profimedia.sk
 

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz

Už ste čítali?