Správy z vášho kraja:
22. 01. 2018 14:30 | AMSTERDAM/dg

Exkluzívne: Slovák Marcel, ktorý objal Lady Gaga, neskrýval nadšenie. Toto nám povedal

Pre Marcela a jeho kamarátku Simonu to bola nepochybne jedna z najkrajších nocí v živote.

Marcel sa stretol s Lady Gaga
Marcel sa stretol s Lady Gaga Foto: Instagram/djmfoo

Pre Slováka Marcela Juráka (19) bola sobotňajšia noc jednou z najkrajších v jeho živote. S kamarátkou Simonou išli na koncert Lady Gaga do Amsterdamu. Obaja však určite netušili, že z vystúpenia slávnej popovej speváčky odídu so zážitkom, na ktorý sa len tak ľahko nezabúda.

Na pódium jej Marcel hodil bundu s listom vo vrecku. Lady Gaga neváhala a obliekla si ju. Keď našla list, začala čítať. „Drahá Stefani, volám sa Marcel a som tu so svojou kamarátkou Simonou, leteli sme do Amsterdamu až zo Slovenska, aby sme ťa videli spievať,“ povedala, načo všetci začali tlieskať.

Marcelov list pre Lady Gaga
Marcelov list pre Lady Gaga Foto: Marcel Jurák
 

„Len som ti chcel povedať, že si mi niekoľkokrát zachránila život, na základnej škole ma šikanovali pre moju váhu a sexuálnu orientáciu. Myslel som si, že sa to nikdy neskončí. Jediná vec, vďaka ktorej mi bolo lepšie, si bola ty – tvoje pesničky, tie texty. Cítil som sa slobodný a šťastný za to, kým som. A šťastný som aj teraz. Silnejší a šťastnejší než kedykoľvek predtým,“ pokračovala.

„Začali si ma posúvať dopredu a stále som nedokázal uveriť tomu, že sa niečo také deje. Keď som ju objímal, bol to najúžasnejší pocit, aký som vtedy mohol zažiť. Po tom objatí ešte mala predslov, v ktorom podporovala všetkých ľudí, povedala, že je veľmi vďačná, že sa so mnou mohla stretnúť a spoznať ma. Celý koncert som bol emocionálne vypätý,“ povedal Marcel pre markiza.sk.

Marcel čakal pred halou 24 hodín spolu so svojou kamarátkou, kde sa stretol s jednou Holanďankou, s ktorou sa hneď skamarátili. „Bol to úplne úžasný pocit, ak si teda odmyslím to, že som musel čakať 24 hodín v zime, kde padali krúpy, pršalo a snežilo. Boli sme pod prístreškom, s jednou kamarátkou, s ktorou som sa tam spoznal, ona mala aj matrac, čiže sme pred halou spali jednu noc,“ prezradil v rozhovore.

Samotný koncert bol presne taký, aký si ho predstavoval. „Koncert bol úplne dokonalý. Celá jej správa o rovnosti ľudí, o pomáhaní jeden druhému, tak to bolo cítiť úplne v každej pesničke a v každej vete, čo rozprávala medzi pesničkami,“ neskrýval nadšenie mladý študent z Trnavy.

Pozrite si dojímavé video.

Zdroj: Instagram/djmfoo

Zdroj: Instagram/djmfoo

Zdroj: Instagram/djmfoo

Marcel je obrovským fanúšikom Lady Gaga. Počas koncertu v Amsterdame to dokonca nebolo prvýkrát, čo sa s ňou stretol. Deň pred jej koncertom v Prahe v októbri 2014 ju čakal pred jedným z pražských hotelov, kde sa mu s ňou podarilo odfotiť.

Marcel Jurák sa s Lady Gaga stretol prvýkrát v Prahe v roku 2014
Marcel Jurák sa s Lady Gaga stretol prvýkrát v Prahe v roku 2014 Foto: Marcel Jurák
 

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz

Už ste čítali?