Správy z vášho kraja:
07. 02. 2018 12:45 | BRATISLAVA/markiza.sk

Poznáme meno moderátorky SuperStar 2018: Bude ňou táto sexy kráska

Brunetka sa na novú skúsenosť nesmierne teší.

Vieme meno moderátorky SuperStar 2018: Bude ňou TÁTO sexy kráska!
Vieme meno moderátorky SuperStar 2018: Bude ňou TÁTO sexy kráska! Foto: Instagram / jasmina_alagic

SuperStar je späť! Už koncom februára sa môžete na obrazovkách Markízy tešiť na prvé časti najväčšej speváckej šou SuperStar 2018. Mená štyroch porotcov sú už známe. Ostrieľaného „kata“ Paľa Haberu doplní temperamentná speváčka Katka Knechtová, bývalý účastník speváckej šou Ben Cristovao a frontman kapely Monkey Business Matěj Ruppert.

Moderátorského mikrofónu sa tentoraz ujme sexy kráska s exotickými črtami Jasmina Alagič, ktorú možno poznáte aj ako finalistku Miss Universe SR z roku 2009 či ako moderátorku Fashion TV. „Jasmina je novou tvárou pre Televíziu Markíza a my sa veľmi tešíme z tejto spolupráce. Naše rady rozšíri mladá talentovaná dáma, ktorej budeme pri SuperStar držať palce,“ prezradil Michal Borec, riaditeľ PR a marketingu TV Markíza.

Sexy brunetka s bosniacko-maďarskými koreňmi sa na svoju novú úlohu nesmierne teší a ako sama tvrdí, ponukou moderovať SuperStar je veľmi poctená. „Ide o jeden z najlepších a najznámejších televíznych formátov sveta a ja som ho sledovala s „otvorenou“ pusou už ako dieťa. Do projektu idem s obrovským nadšením, energiou, ale zároveň aj s pokorou a rešpektom,“ prezradila.

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz

Už ste čítali?