Správy z vášho kraja:
11. 02. 2018 13:00 | USA/markiza.sk

Nevideli ste ešte film Fifty Shades Freed? Tu sú exkluzívne scény!

Vychutnajte si exkluzívne krátke klipy, ktoré vás poriadne naladia.

Fifty Shades Freed
Fifty Shades Freed Foto: Profimedia.sk
Fifty Shades Freed
Fifty Shades Freed
Fifty Shades Freed

Záverečný film trilógie Fifty Shades s názvom Fifty Shades Freed mal na Slovensku premiéru 8. februára. Režisér James Foley (Päťdesiat odtieňov temnoty) okorenil pikantnú erotickú romancu poriadnou dávkou thrilleru a svojim hrdinom pripravil niekoľko nečakaných a nepríjemných prekvapení.

Ak si myslíte, že vstupom do manželstva sa pre Anastasiu (Dakota Johnson) a Christiana (Jamie Dornan) končí všetka sranda a že legendárnu Červenú mučiareň prerobia na detskú izbu, veľmi sa mýlite. Vynaliezavosť a fantázie novomanželov nepoznajú medze, zvlášť keď ich vďaka Christianovmu rozprávkovému bohatstvu nemusí naozaj nič limitovať.

Ana sa však nechce stať manželkou uväznenou v zlatej klietke a je rozhodnutá pokračovať v úspešne rozbehnutej kariére knižnej redaktorky, čo však Christianovi nie je po chuti. Rastúca emancipácia jeho ženy sa však čoskoro stane "bezpečnostným rizikom", pretože z minulosti sa vynorí bývalý Anin kolega Jack Hyde, ktorý má s oboma nevybavené účty a pre pomstu je schopný urobiť čokoľvek.

Lenže Anastasia už dávno nie je tá rozklepaná študentka, ktorá má napísať rozhovor s miliardárom, ale čím ďalej sebavedomejšia pani Greyová, ktorá vie, že aj sloboda môže mať až päťdesiat odtieňov a o žiadny z nich nechce prísť.

Ak sa naň tešíte, ale ešte ste si nestihli kúpiť lístky a zájsť s kamarátkami do kina, vychutnajte si exkluzívne krátke klipy, ktoré vás poriadne naladia.


 


Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz

Už ste čítali?