Správy z vášho kraja:
19. 02. 2018 09:00 | PRAHA/zv

Exkluzívne: Zábery na Daru Rolins, ktoré inde neuvidíte

Vyzerala ako holywoodska hviezda.

Dara Rolins pre Avon
Dara Rolins pre Avon Foto: TV Markíza

Dara Rolins sa opäť vrátila k známej a overenej kozmetickej značke AVON a dámy sa už teraz môžu tešiť na výsledok ich spolupráce. Na trh sa dostala kolekcia Beauty by Dara. Fanúšičky hviezdy si tak môžu kúpiť výrobky, ktoré používa samotná Dara a sú cenovo dostupné.

S kamerou sme sa boli pozrieť, ako vyzeralo nakrúcanie reklamných spotov na kolekciu Beauty by Dara pre Avon. Speváčka, ktorá počas nakrúcanie vyzerala ako hollywoodska hviezda, k tejto značke inklinuje už dlhé roky.

 

„My sa s Avonom už veľmi dobre poznáme. Máme za sebou niekoľko úspešných spoluprác. Robia veľa produktov, ktoré mi sedia, páčia sa mi a používajú ich aj moje kamarátky a "sestry"," povedala nám Dara.

Okrem kozmetiky však vyzdvihla aj iné činnosti, ktoré Avon robí a Dare sú veľmi sympatické: „Avon pochod je nesmierne zmysluplná činnosť. Vôbec tá filozofia, že podporujú ženy, mi je veľmi sympatická. Tým žijem aj ja."

Na otázku, akú najväčšiu zbraň majú ženy v rukách, odpovedal jednoznačne. „Najväčšia zbraň je naša sila. Na prvý pohľad nie je zrejmá, ale my dokážeme búrať a meniť a stavať. Keby nás chlapi nemali, čert vie, ako by dopadli," dodala so smiechom Dara.

AVON je spoločnosťou, ktorá je už viac ako 130 rokov synonymom krásy, inovácií, radosti a predovšetkým je spoločnosťou pre ženy. Pomáha ženám dosiahnuť finančnú nezávislosť a ponúka možnosť splniť si svoje sny. Prostredníctvom kampane #fandimezenam, do ktorej sa zapojila aj Dara, sa snažia povzbudiť ženy, aby išli za svojimi snami, neriešili okolie a hľadali vnútornú silu a krásu.

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz