Správy z vášho kraja:
21. 02. 2018 17:30 | USA/markiza.sk

Rihannin dojímavý odkaz pre mamu: Slová, ktoré by sa dotkli každej ženy

Speváčka oslávila v utorok 30. narodeniny.

Rihanna so svojou mamou Monicou
Rihanna so svojou mamou Monicou Foto: Profimedia.sk

Rihanna oslávila včera (20. februára) 30. narodeniny. Ešte pred oslavou však na Instagrame venovala svojej mame Monice dojímavý odkaz, v ktorom jej poďakovala za to, že jej dala život.

"Pred 10 958 dňami sa Monica Fenty stala prvýkrát mamou pre svoju jedinú dcéru. Dnes sú to tak moje narodeniny ako aj tvoje! Ľúbim ťa, mami! Ďakujem ti, že si ma vynosila, porodila, vychovala, za to, že ma podporuješ, učíš a bezvýhradne miluješ! Ženou, akou som dnes, som len vďaka tebe! Ďakujem Bohu, že mi za mamu vybral teba. On poslal moju dušu tebe. Si najlepšia! Ďakujem ti," napísala v popise fotky, na ktorej je ako malé dievčatko.

Rihanne blahoželali mnohé celebrity, medzi nimi aj moderátorka Ellen DeGeneres, moderátor Ryan Seacrest, spevák Bruno Mars či jej bývalý priateľ Chris Brown.

Spevák zverejnil na Instagrame fotku Rihanny a svojej ex zablahoželal k narodeninám. Snímka má viac než 900-tisíc lajkov, ale ani jeden viditeľný komentár. Náhoda alebo úmysel? V roku 2009 Rihanne uštedril poriadnu bitku a dokaličil jej celú tvár, preto radšej všetky komentáre schoval. Fanúšikovia speváčky by ho v nich určite nešetrili.

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz