Správy z vášho kraja:
22. 02. 2018 08:00 | USA/markiza.sk

Švagrinej Kim Kardashian "uniklo" sexvideo. Na jej výkone v posteli sa smeje celý internet

Na sociálnej sieti sa smejú z jej orálnych zručností a aj raperovej mužnosti.

Švagrinej Kim Kardashian
Švagrinej Kim Kardashian "uniklo" sexvideo. Na jej výkone v posteli sa smeje celý internet Foto: Instagram/ blacchyna

Bývalá striptérka Blac Chyna sa dokázala neuveriteľným spôsobom nanominovať do rodina Kardashianovcov. Zbalila Roba Kardashiana, rýchlo s ním splodila dieťa a porodila mu dcéru Dream Renee. Dvojica sa už stihla aj rozísť a teraz vyťahujú na seba jednu špinu za druhou. Dokonca ich čaká aj súdne pojednávanie.

Blac sa najnovšie vyhráža ďalšou žalobou. Na internete sa objavili zábery z domáceho sexvidea, na ktorom je zachytená pri súloži s 24-ročným raperom Mechiem, skutočným menom Demetrius Harris.

Do sveta ho mal vraj vypustiť samotný raper, aby sa konečne zviditeľnil. Ale povráva sa, že to bola práve Blac, ktorá sa chce vo všetkom podobať na bývalú švagrinú Kim Kardashian. Taktiež má silikóny v zadku, napichané pery, rovnako sa oblieka, nosí rovnaký účes. Má už aj vlastnú značku kozmetiky a rovnako ako Kim má na konte aj domáce porno.

Kým z Kim urobilo jej domáce sexvideo hviezdu, proti Blac sa to úplne otočilo. Zábery kolujú aj na Twitteri, kde si robia posmech z jej posteľového výkonu. Taktiež aj z jej orálnych zručností a naprázdno neobišiel ani raper, ktorého mužnosť vyhodnotili mnohí ako podpriemernú.

Smutné je nielen to, že aj takýmto spôsobom sa šíri kyberšikana, ale aj to, že niektoré dievčatá to poňali ako výzvu a zverejňujú podobné vlastné videá na sociálnej sieti.

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz