Správy z vášho kraja:
22. 02. 2018 12:55 | BRATISLAVA/markiza.sk

A je to vonku! Toto je meno druhého moderátora SuperStar 2018

Kto bude moderátorským kolegom Jasminy Alagič?

SuperStar - scéna
SuperStar - scéna Foto: TV Markíza

Už v nedeľu, 25. februára, sa na obrazovkách Markízy a TV Nova začne boj o titul česko slovenskej SuperStar 2018. Na meno šťastného speváka, ktorý okrem prestížneho titulu získa aj možnosť vydať svoj prvý album, si ešte budeme musieť počkať.

Súťaž bude veľkou výzvou nielen pre samotných spevákov, ale aj pre novú moderátorku, ktorou sa stala krásna Slovenka Jasmina Alagič. „Ponukou moderovať SuperStar som veľmi poctená. Ide o jeden z najlepších a najznámejších televíznych formátov sveta a ja som ho sledovala s „otvorenou“ pusou už ako dieťa. Do projektu idem s obrovským nadšením, energiou, ale zároveň aj s pokorou a rešpektom,“ priznala Jasmina.

Jasmina Alagič
Jasmina Alagič Foto: FashionTVcs/Petra Ficová
 

Jej moderátorským kolegom nebude nik iný ako ostrieľaný český moderátor Leoš Mareš. Pre toho to, naopak, nebude úplná premiéra, keďže program moderoval už celkovo trikrát – raz českú a dvakrát česko slovenskú Superstar (2006, 2009 a 2011). „Superstar je Matka všetkých podobných šou. Naposledy som ju moderoval v roku 2011 a je mi cťou, že po siedmich rokoch opäť zažijem atmosféru priamych prenosov s množstvom talentovaných súťažiacich,“ povedal.

Leoš Mareš
Leoš Mareš Foto: TV NOVA
 

„Leoš Mareš bol pre obe televízie prirodzenou voľbou, patrí medzi moderátorskú špičku v rámci Slovenska a Čiech a spolu s Jasminou Alagič budú tvoriť skvelú moderátorskú dvojicu, ktorá veríme, že divákov v oboch krajinách zaujme,“ povedal na margo moderátorskej dvojice Michal Borec, riaditeľ PR a marketingu TV Markíza.

SuperStar 2018 sledujte od 25. februára na Markíze!

 

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz

Už ste čítali?