Správy z vášho kraja:
17. 04. 2018 10:00 | CLEVELAND/markiza.sk

Khloé Kardashian prezradila meno dcérky. Vlna kritiky na seba nenechala dlho čakať

Do popisu fotky izby vyzdobenej balónmi dodala, že ju mamka a ocko milujú.

Khloé Kardashian a Tristan Thompson
Khloé Kardashian a Tristan Thompson Foto: Instagram/khloekardashian

Khloé Kardashian priviedla na svet svoje prvé dieťa vo štvrtok 12. apríla o 4.00 h v nemocnici v Clevelande. Ako uviedla na svojej stránke khloewithak.com, dievčatko malo po narodení 53 centimetrov a vážilo tri kilogramy.

Tridsaťtriročná americká reality hviezda zverejnila na sociálnych sieťach ani nie po týždni aj meno svojej malej princeznej. Dievčatko sa volá True, čo v preklade znamená pravda, pravdivý, ale tiež verný. Do popisu fotky izby vyzdobenej balónmi dodala, že ju mamka a ocko milujú.

Zdroj: Instagram/khloekardashian

Pod príspevkom sa ihneď okrem množstva gratulácií objavili ironické komentáre, že výstižnejšie meno dostať ani nemohla. Pred pôrodom Khloé totiž médiami obleteli zábery, ako ju jej partner Tristan Thompson (27) podvádza v klube so striptérkou Lani Blair, s ktorou sa bozkával a neskôr skončili spolu v hoteli.

Jej mama výber mena ozrejmila na Twitteri. "Môj starý otec z otcovej strany bol True Otis Houghton... skutočné meno môjho otca bolo Robert True Houghton, takže som šťastná, že Khloé dala svojej dcérke meno True!!!"

Zdroj: Twitter/KrisJenner

To, či sa Klohé ku kanadskému basketbalistovi vráti, je nateraz otázne. Prvoradá je pre ňu dcérka a ešte nie je rozhodnutá, či bude ich vzťah naďalej pokračovať.


Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz

Už ste čítali?