Správy z vášho kraja:
24. 04. 2018 15:00 | LONDÝN/markiza.sk

Tajomstvo pôrodu Kate Middleton odhalené: Za hladký príchod tretieho potomka vďačí tomuto

Malý princ sa narodil v pondelok 23. apríla.

Kate Middleton po pôrode
Kate Middleton po pôrode Foto: AP

Britská kráľovská rodina sa v pondelok 23. apríla rozrástla o ďalšieho člena. Vojvodkyňa z Cambridge Kate Middleton priviedla na svet zdravého chlapčeka o 11.01 hod. miestneho času v Nemocnici sv. Márie v Londýne. Meno tretieho potomka zatiaľ Kensingtonský palác neoznámil.

Aj keď je narodenie dieťaťa jeden z najkrajších momentov (ak nie najkrajší) v živote ženy, pôrod nebýva vždy jednoduchý a mnohé matky nemajú na pôrodnú sálu tie najpríjemnejšie spomienky.

Príchod malého princa našťastie nesprevádzali žiadne komplikácie. Ako je možné, že manželke princa Williama to ide tak dobre? Podľa odborníkov je tajomstvom úspechu tzv. hypnopôrod. Píše MailOnline.

Hypnopôrod je prirodzená metóda, ktorá zahŕňa relaxáciu a techniky dýchania, vďaka čomu dokáže žena zvládnuť pôrodné bolesti. Dôležitá je tiež vizualizácia príchodu dieťatka na svet.

Kate má za sebou tri pokojné pôrody, z ktorých sa zotavila veľmi rýchlo. Dôkazom je aj to, že len necelých sedem hodín po tom, čo porodila tretieho potomka, sa s malým ukázala na verejnosti. Niet pochýb, že Kate mala pri sebe vizážistku a stylistku, napriek tomu to zvládla bravúrne a vyzerala výborne. Žiadna žena jej v tej chvíli určite nezávidela.

 

Prvorodeného syna Georga (4) porodila po viac než desiatich hodinách od príchodu do nemocnice, pôrod Charlotte (2) trval len dve hodiny a 34 minút.

Kate Middleton a princ William predstúpili pred dav v deň pôrodu druhého syna.
Kate Middleton a princ William predstúpili pred dav v deň pôrodu druhého syna. Foto: AP
 


 

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz

Už ste čítali?