Čakáme na výsledky, sledujte volebné štúdio o 23:00h

24. 05. 2018 18:10 | BRATISLAVA/markiza.sk, nt

Krásna blogerka (†24) podľahla rakovine. Z jej poslednej fotky mrazí

Nara podľahla zriedkavej rakovine žalúdka.

Krásna blogerka (†24) podľahla rakovine. Z jej poslednej fotky mrazí
Krásna blogerka (†24) podľahla rakovine. Z jej poslednej fotky mrazí Foto: Inatgram/ nara almeida

Nara Almeida patrila medzi najznámejších influencerov. Na sociálnej sieti sledovali mladučkú blogerku viac ako štyri milióny ľudí. Jej fanúšikovia sledovali posledných desať mesiacov Narain boj s rakovinou žalúdka. Teraz prišla smutná správa. Rakovina sa rozšírila aj do iných orgánov a mladá blogerka prehrala svoj boj s ťažkou chorobou 21. mája. Jej rodina schválila darovanie rohovky, tak, ako si Nara želala.


Správu o jej smrti zverejnil na Instagrame jej priateľ Pedro Rocha. "Nara bola veľká bojovníčka, ale bohužiaľ, odišla na onen svet. Chcel som s ňou byť navždy. Zostala po nej obrovská prádznota v mojom srdci. Stále tu bude so mnou a pomôže mi, aby som svet okolo seba videl v lepších farbách. Verím, že sa jej podarilo dodať ľuďom silu a odvahu, to bol jej cieľ. Odpočívaj v pokoji, láska," napísal.

Nare diagnostikovali zriedkavú rakovinu žalúdka v auguste minulého roka. Každý krok v boji so zákernou chorobou zverejňovala na Instagrame. Takmer desať mesiacov otvorene hovorila o jej hospitalizáciách, návštevách priateľov a podpore svojho partnera. Vždy sa snažila byť optimistická a verila, že sa vylieči.

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz