11. 06. 2018 13:40 | LONDÝN/markiza.sk

Mohla vôbec?! Meghan Markle zatienila samotnú kráľovnú, tento prehrešok jej ale nikto nedaruje

Vojvodkyni zo Sussexu sa podarilo porušiť kráľovský protokol.

Vojvodkyňa zo Sussexu Meghan Markle
Vojvodkyňa zo Sussexu Meghan Markle Foto: Profimedia.sk
Vojvoda a vojvodkyňa zo Sussexu
Vojvoda a vojvodkyňa zo Sussexu
Vojvodkyňa zo Sussexu

Britská kráľovná Alžbeta II. mala v sobotu oficiálnu oslavu 92. narodenín. Pri tejto príležitosti sa v centre Londýna konala tradičná výročná vojenská prehliadka, ktorú si pozrela celá kráľovská rodina.

Kráľovná sa v svetlomodrom kostýme previezla v kočiari centrom mesta. Jej manžel po jej boku chýbal. Princ Philip oslávil v nedeľu 97. narodeniny a od vlaňajška sa na verejných podujatiach nezúčastňuje.

V ďalšom kočiari nasledovali novomanželia princ Harry a Meghan Markle. Vojvodkyni zo Sussexu sa oslávenkyňu podarilo (chtiac či nechtiac) dokonale zatieniť.

Bývalá americká herečka si na túto príležitosť obliekla krásne šaty ružovej farby od módnej návrhárky Caroliny Herrery. Hoci vyzerala nádherne, zvoleným outfitom sa jej napriek tomu podarilo porušiť protokol, píše PEOPLE.

Meghanine šaty mali totiž odhalené ramená. Ženy z kráľovskej rodiny pritom nosia na oficiálne príležitosti dlhé rukávy. Vojvodkyňa z Cambridge Kate Middleton nosí šaty s rukávmi po lakeť od roku 2011, kedy sa prehliadky zúčastnila prvýkrát.

FOTKY NÁJDETE V GALÉRII.

 

Vyvrcholením celej veľkolepej vojenskej prehliadky s viac ako 1000 vojakmi bol prelet kráľovskej letky. Kráľovská rodina ju ako každý rok sledovala z balkóna Buckinghamského paláca.

Kráľovná Alžbeta svoje narodeniny oslavuje každý rok dvakrát. V Británii totiž oslavujú panovníci svoje narodeniny tradične vždy druhú júnovú sobotu, keďže vtedy je už v Londýne zvyčajne lepšie počasie. Alžbetine skutočné narodeniny sú pritom 21. apríla. Oslávila ich v súkromí s rodinou.

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz