Správy z vášho kraja:
20. 06. 2018 06:28 | BRATISLAVA/TV Markíza

Má nové telo a 50 000 eur: Kašlať na peniaze, dôležitejšie je zdravie!

Najväčším víťazom sa stal Július Lavo.

Julov okamih triumfu
Julov okamih triumfu Foto: TV Markíza

Takmer polročné úsilie sa vyplatilo, šou Najväčší víťaz má svojho hrdinu. Stal sa ním 50-ročný Július Lavo, ktorý vo finále zdolal o polovicu mladších súperov Andreu Vargovú a Dušana Jánošíka. Obaja mu však výhru z celého srdca dopriali.

Súboj na váhe bol veľmi tesný. Andrea schudla od začiatku šou 39,3 kilogramu, čo predstavovalo percentuálny úbytok 38,34 %. Dušan zhodil dokonca viac ako Julo - 61,4 kg, čo percentuálne znamenola úbytok 39,97 %

 

Čerstvému Najväčšiemu víťazovi sa podarilo schudnúť 60,2 kg a v percentuálnom úbytku sa vyšplhal na 41,35 %. Julo tak mohol zdvihnúť ruky vo víťaznom geste a prevziať si šek na fantastických 50 000 eur. No ako sám úprimne priznal, peniaze ho nezaujímali.

"Makal som, ako som najlepšie vedel a vyplatilo sa mi to. Nešlo mi o peniaze, ale o zdravie! Ja už som dávno víťaz, pretože som sa zmenil na zdravého človeka. Sám tomu nemôžem uveriť, že som schudol 60 kilogramov. Je to krásne číslo, konečne sa cítim úplne lahučký," povedal nám dojatý Julo bezprostredne po finále.

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz

Už ste čítali?