08. 09. 2018 06:45 , článok bol aktualizovaný 08. 09. 2018 11:40 | LOS ANGELES/Šoubiz

Rapera Mac Millera (†26) našli mŕtveho v dome. Fanúšikovia zo smrti vinia jeho ex Arianu Grande

Dvojica sa rozišla na jar, s raperom to odvtedy išlo dole kopcom.

Ariana Grande a raper Mac Miller.
Ariana Grande a raper Mac Miller. Foto: Profimedia

Amerického rapera Mac Millera (26) našli mŕtveho v dome v Los Angeles v americkom štáte Kalifornia. Informovali o tom americké médiá s tým, že príčinou smrti mohlo byť predávkovanie drogami. Príčinu smrti určí pitva. Úmrtie rapera potvrdili príbuzní, uviedla agentúra AP.

Mac Miller, občianskym menom Malcolm James McCormick, sa dostal do hitparád v roku 2011. Medzi jeho najznámejšie piesne patrí Donald Trump, v ktorej sa raper priznal k svojej túžbe stať sa "neuveriteľne bohatým".

Trump, realitný magnát, ktorý sa medzičasom stal prezidentom USA, bol podľa vlastných slov touto piesňou polichotený, i keď - ako sa priznal - jej text "je trochu náročný na pochopenie". Napriek tomu však označil Mac Millera za "nového Eminema".

Po tom, ako sa Trump stal šéfom Bieleho domu, raper zmenil posolstvo tejto svojej piesne, keď prezidenta USA na svojich koncertoch ostro kritizoval a odsudzoval.

Jeho problémy s užívaním liekov a ďalších návykových látok niektoré médiá pripisovali rozchodu so speváčkou Arianou Grande spred niekoľkých mesiacov. 

Fanúšikovia rapera sa pustili do Ariany Grande

Krátko po tom, ako médiá zverejnili správu o smrti Mac Millera, jeho fanúšikovia začali bombardovať stránku Ariany Grande.

Zabila si ho! Je to tvoja vina! Teraz si už spokojná?!

To sú len niektoré z odkazov, ktoré jej napísali na Instagram, Ariana Grande zastavila nenávistnú búrku tým, že zablokovala komentáre.

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz