Správy z vášho kraja:
13. 09. 2018 14:35 | BRATISLAVA/markiza.sk, dg

Obrovské prekvapenie na svadbe Barbory Rakovskej: To, čo sa stalo, nečakala ani vo sne

Moderátorka vyzerala ako skutočná princezná.

Novomanželia Krajčírovci
Novomanželia Krajčírovci Foto: Instagram/barborarakovska

Barbora Rakovská všetkých prekvapila, keď rádio Europa 2, v ktorom blondínka pracuje, zverejnilo fotku z jej svadby. Z moderátorky rannej šou Wake Up je tak od soboty 8. septembra pani Krajčírová. O jej veľkom životnom kroku vedeli iba rodina a najbližší priatelia.

Zdroj: Instagram/e2sk

Podporiť ju prišli aj jej kolegovia z rádia Andrea Imrichová, Denis Bartalský a Vlado Varecha, ktorý svadbu aj odmoderoval. Barbora bola krásna nevesta a počas jej nezabudnuteľného dňa vyzerala ako princezná.

„Ďakujeme za Vaše priania! Veľmi si to vážime. Ďakujem našim rodinám a priateľom, že nám pripravili nezabudnuteľný a jedinečný deň D,“ napísala na sociálnej sieti, kde zverejnila aj svadobnú fotku s manželom Ľubošom.

Zdroj: Instagram/barborarakovska

O najväčšie prekvapenie sa postarali Barborine najbližšie kamarátky, medzi ktoré nepochybne patrí Lenka Šóošová a sestry Nízlové. Dievčatá zvolili rovnaký strih šiat a farebne sa zladili do modrej a ružovej.

„K tejto fotke by som chcela napísať aj milión riadkov, ale ušetrím si ich na osobné stretnutie s týmito mojimi zázračnými ženami! Mohli sa kvôli mne takto vyobliekať a prekvapiť ma??? Zbožňujem Vás, ženy moje!!! Som šťastná, že Vás mám,“ napísala čerstvá nevesta v popise fotky. Svadba vyzerala skutočne ako z filmu.

Zdroj: Instagram/barborarakovska

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz