16. 09. 2018 17:00 | BRATISLAVA/pt

Striktné pravidlá kráľovského paláca: Čo nosí Meghan Markle pod sukňou?

Po svadbe s princom Harrym si musí zvykať na množstvo pravidiel. Často aj bizarných.

Princ Harry a Meghan Markle
Princ Harry a Meghan Markle Foto: Profimedia

Stať sa súčasťou kráľovskej rodiny a vydať sa za skutočného princa, je snom azda každej ženy. No ak k tomu skutočne príde, pripravte sa, milé dámy, na množstvo nových pravidiel a nariadení, ktoré sú pre obyčajných smrteľníkov absolútne nepochopiteľné.

Odkedy Meghan Markle povedala svoje ÁNO princovi Harrymu, musí striktne a za každých okolností dodržiavať palácový dress code, ktorý je veľmi prísny. Aj čo sa týka spodnej bielizne. Pod sukňu si tak nemôže obliecť hociaké nohavičky.

Expertka na etiketu Myka Meier v rozhovore pre The Sun vysvetlila, že členky kráľovskej rodiny nosia pod sukne či šaty špeciálne jednodielne body, ktoré lepšie udržiava stabilitu oblečenia a vznešené dámy tak uchráni pred trápnym momentom, keby vietor spôsobil neželané odhalenie partií, ktoré musia zostať skryté.

Jav známy ako Efekt Marilyn Monroe je strašiakom všetkých módnych návrhárov, ktorí dodávajú svoje modely vznešeným rodinám. Už v roku 2012 prezradil dizajnér Steward Parvin, ktorý sa stará o garderóbu kráľovnej Alžbety II., jeden trik, bez ktorého sa nezaobíde - do spodných lemov šiat, sukní či kabátov vkladá drobné závažia.

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz