18. 09. 2018 09:12 | LOS ANGELES/Šoubiz

Po 30 rokoch je to vonku. Prasklo tajomstvo hviezd Pozri, kto to hovorí

Detaily prezradila herečka v nedávnom rozhovore.

John Travolta a Kirstie Alley
John Travolta a Kirstie Alley Foto: Profimedia.sk

Je to vonku. Celých tridsať rokov trvali dohady o vzťahu medzi hereckými kolegami Johnom Travoltom (64) a Kirstie Alley (67), ktorí sa stretli pri nakrúcaní komédie Pozri, kto to hovorí. O čom sa roky len šepkalo, teraz potvrdila samotná herečka.

V nedávnom rozhovore priznala, že boli do seba zamilovaní. „John by potvrdil, že to, čo sme k sebe cítili, bolo vzájomné,“ povedala.

profimedia-0043069016.jpg
profimedia-0043069016.jpg Foto: Profimedia.sk
 

Zároveň však vylúčila, že by medzi nimi došlo k intímnemu kontaktu. V tom čase bola už totiž herečka vydatá a podľa jej slov by svojho manžela nikdy nepodviedla.

Aj keď odmietla, že medzi ňou a Travoltom došlo k sexu, priznala sa, že to, čo zažila, bolo možno ešte horšie. „To, čo som spravila, považujem za oveľa horšie, pretože som dovolila, aby som sa doňho zamilovala a milovala som ho veľmi dlho,“ povedala.

Keď už ale bolo jasné, že z ich vzťahu nič nebude, Travolta začal randiť so svojou súčasnou manželkou Kelly Preston (55). S požehnaním svojej platonickej lásky teda začal nový vzťah brať vážne.

profimedia-0371888794.jpg
profimedia-0371888794.jpg Foto: Profimedia.sk
 

Že to medzi bývalými kolegami iskrilo naďalej, si ale všimla Preston neskôr, keď už bola za herca vydatá a rozhodla sa to riešiť. „Kelly za mnou prišla a spýtala sa ma, prečo flirtujem s jej manželom a to bol moment, keď som musela spraviť rozhodnutie a jednoducho to celé definitívne ukončiť,“ priznala Alley.

Podľa herečky to ale bolo správne rozhodnutie. „John chodí spávať okolo štvrtej-piatej ráno a vstáva o tretej poobede. Ja chodím spávať o deviatej večer a vstávam o piatej ráno, takže by sme sa jednoducho ani nevideli. Bola by to katastrofa,“ uzavrela so smiechom.

Platonický vzťah priznala herečka aj počas uplynulej série britskej verzie reality šou Big Brother, kde bola súťažiacou a kde svojim súperom priznala, že bola do Travoltu zamilovaná.

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz