24. 09. 2018 19:30 | CHICAGO/markiza.sk, ls

Je späť! Demi Lovato prvýkrát po predávkovaní na verejnosti

Zdá sa, že speváčka je nateraz z najhoršieho vonku.

Demi Lovato
Demi Lovato Foto: Profimedia.sk

Ubehli dva mesiace od momentu, čo americkú speváčku Demi Lovato (25) hospitalizovali v Cedars-Sinai Medical Center po tom, čo sa takmer na smrť predávkovala drogami. Kým doposiaľ boli informácie o jej stave len veľmi oklieštené, pretože rodina sa snažila poskytnúť speváčke čas na zotavenie, teraz je jasné, že Demi je z najhoršieho vonku.

Paparazzi ju totiž zachytili počas prechádzky, ktorú si dopriala po dlhých týždňoch pod drobnohľadom lekárov v rehabilitačnom centre v Chicagu. Speváčka si vyšla kúpiť kávu a počas prechádzky prehodila pár viet s neznámou ženou. V tmavej šiltovke, teniskách, nenápadnej bunde a s úsmevom na tvári vyzerala spokojne a vyrovnane.

Dvadsaťpäťročná hviezda bojuje so závislosťou už niekoľko rokov. Pred posledným predávkovaním, ktoré malo ale takmer fatálne následky, sa dlhší čas drogám úspešne vyhýbala. K predávkovaniu došlo v jej rezidencii v Hollywood Hills, kde koncom júla zorganizovala párty.

Zdroj blízky speváčke uviedol, že Demi začala znova drogovať po tom, čo začiatkom júla prepustila svojho kouča, ktorý jej pomáhal znova neprepadnúť závislosti.

Zdroj: Instagram/xilovedemi

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz