08. 10. 2018 19:30 | NEW YORK/markiza.sk, nt

Zvíťazila nad rakovinou a postavila sa pred oltár. Známa moderátorka bola krásna nevesta

Maria prežila najkrajší deň v živote.

Maria Menounos sa vydala
Maria Menounos sa vydala Foto: Profimedia.sk
Maria Menounos sa vydala
Maria Menounos sa vydala
Maria Menounos sa vydala

Americká moderátorka Maria Menounos sa v sobotu vydala v gréckej Kalamate. Už podľa snímok je vidieť, že šlo o veľkolepú udalosť ako z filmu Moja tučná grécka svadba. Štyridsaťročná kráska povedala áno o 10 rokov staršiemu Kevenovi Undergaro.

Obrovskej svadby sa zúčastnilo 1000 ľudí. "Celé som to plánovala asi mesiac, ale v srdci som to mala naplánované už dlho, pretože som sa chcela vrátiť do Grécka a mať tam svadbu. Grécko pre nás znamená veľa, aj naša dedinka, naše korene a ja ďakujem všetkým, ktorí mi pomohli splniť moje predstavy," napísala Maria na sociálnej sieti. 

"Cítim sa ako najšťastnejšie dievča na svete. Mám najlepšieho manžela, najlepšiu rodinu. Nič nie je bezproblémové a ani dokonalé, ale dnes som taká požehnaná a šťastná, že sa nám podarilo usporiadať úžasnú svadbu v tejto krásnej dedinke," dodala moderátorka.

Dvojica mala už druhú svadbu. Prvýkrát si prekvapivo povedali áno počas živého vysielania na Silvestra v New Yorku. Vtedy mala Maria oblečené krajkové šaty od Randala. 

FOTOGRAFIE NÁJDETE V GALÉRII. 

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz