10. 10. 2018 11:00 | BRATISLAVA/TV Markíza

Dve známe mená, dve nové tváre: Toto sú noví farmári!

Do hry vstúpila nová, mladá krv.

Na Farmu prišli nové posily
Na Farmu prišli nové posily Foto: TV Markíza

Farma sa rozrástla o štvoricu nových členov, tri ženy a jeden muž prispejú nielen k pracovnému úsiliu, ale aj zvýšia konkurenciu medzi hráčmi. Dvoch z nich spájajú s drsnou reality šou silné putá. Daniela Urbanová je dcérou Daniely Urbanovej, ktorá sa objavila v 8. sérii Farmy. Filip Hakl je zasa synom dobre známej exfarmárky Moniky Haklovej. Lívia Chvostíková a Dajana Šildová sú nováčikmi vo farmárskom kolotoči, ale určite aj ony dve chcú zamiešať karty. Kliknutím na meno nových farmárov sa dostanete do ich osobných profilov.

 

Lívia Chvostíková

Lívia Chvostíková
Lívia Chvostíková Foto: TV Markíza
 

Sexy Lívia je momentálne slobodná. Kto vie, možno nájde svojho vyvoleného práve medzi farmármi. O päť rokov by už chcela kočíkovať. Veľmi túži po rodine aj napriek tomu, že so svojim otcom nemajú najlepší vzťah. Život nemala ľahký, no naučilo ju to nevzdávať sa. To na Farme určite využije! Aj keď je súťaživá, s prehrou sa vie rýchlo zmieriť.

Daniela Urbanová

Daniela Urbanová
Daniela Urbanová Foto: TV Markíza
 

Daniela si v živote preskákala všeličím, no cíti, že je silná. Vie prekonávať prekážky a nebojí sa výziev, má len jeden sen. Na druhej strane však ešte nikdy nepracovala vo veľkej skupine ľudí. Uvidíme teda, ako sa s touto výzvou popasuje a či si vybuduje autoritu, ak to bude potrebné. Medzi jej talenty patrí aj nechtový dizajn: "Je to celý môj život." Zatiaľ si ním len privyrába, no ambície ma vyššie.

Filip Hakl

Filip Hakl
Filip Hakl Foto: TV Markíza
 

Dobrosrdečnému Filipovi medzi toľkými farmármi asi nepomôže výbušnoť či lenivosť, ktoré sú jeho slabou stránkou. Silu, ktorú získal aj vďaka thajskému boxu, však určite bude vedieť zúžitkovať. Keď príde k najhoršiemu, vybuchne a kričí, chce každému vysvetliť svoju pravdu. Tvrdí ale, že nie je násilný. Mladý chalan sa dušuje, že na Farmu prinesie poriadnu zábavu!

Dajana Šildová

Dajana Šildová
Dajana Šildová Foto: TV Markíza
 

V impulzívnom rozhodnutí prihlásiť sa na Farmu ju podporili rodičia aj kamaráti. Ak by vyhrala, ihneď by investovala do dovoleniek, rada by totiž spoznala celý svet. Tiež by si rada otvorila vlastnú kaviareň. Netají sa tým, že je abstinentka a aj ľuďom okolo nej sa snaží vysvetliť, že alkohol nie je dôležitý na to, aby sa človek dokázal zabaviť.  

Farma X pokračuje dnes o 21:40 na Markíze

 
 

Nestihli ste aktuálnu epizódu Farmy X? Sledujte ju to alebo zadarmo v našom videoarchíve.

 

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz