10. 10. 2018 12:24 | BRATISLAVA/TV Markíza

Obrovské sklamanie pre fanúšikov Tomáša Klusa. Priznal sa k nevere

Jeho manželka Tamara zase dokázala, aká je silná žena.

Obrovské sklamanie pre fanúšikov Tomáša Klusa. Priznal sa k nevere
Obrovské sklamanie pre fanúšikov Tomáša Klusa. Priznal sa k nevere Foto: Instagram/ tomas klus

Nič nie je dokonalé a ideálne, aj keď to tak môže navonok pôsobiť. Najmä vďaka sociálnym sieťam ľudia nadobúdajú pocit, že je každý krásny, dokonalý a má sa dobre. Prostredníctvom upravených fotografií to tak aj vyzerá. Málokto dnes dokáže ukázať aj to zlé alebo sa priznať k svojim chybám.

Český spevák Tomáš Klus to ale dokázal a jeho manželka Tamara zase dokázala, aká je silná žena.

O tejto dvojici, ktorá má nádherné tri detičky, si mnohí mysleli, že majú manželstvo ako z rozprávky. O to šokujúcejšie bolo spevákovo priznanie na Instagrame, kde napísal, že bol svojej polovičke neverný. 

Tomáš k fotogragfii na sociálnej sieti napísal niečo o sebe, o tom, ako prišiel na tento svet a omnoho viac. "Medzi moje záľuby patrá hudba, stále ešte trochu šport, pátranie po tajomstvách duše a predovšetkým Láska, s ktorou som posledné roky nakladal ako tupec, v sladkom nevedomí sebca," napísal.

"Prakticky od škôlky som konštantne podvádzal všetky priateľky vrátane svojej ženy. Jej odpustenie sa mi stalo oslobodením a pochopil som, že pravda, skutočnosť alias nebojácna autenticita, prijatie toho, kto som, so všetkým, čím so doteraz bol a vedomé prijatie toho, že čo zasadím, to zožnem, je jedinou možnou cestou ku šťastiu a že rodina, teda to, čo mám doma, je podoba môjho šťastia. Všetko to okolo je len hra, v ktorej sa nie je o čo báť, pretože v hre je len nejaká moja rola tam vonku," napísal. 

"Všetko je naším zrkadlom. Povestné sociálne bubliny zrkadlia naše osobné bubliny, ktorými chránimi svojich kostlivcov pred svetlom pravdy, pretože sa nám z rôznych dôvodov nechce svoje skrine vysvetľovať. Ale kam nás dovedie svetlo po druhých a vlastné neponúkať?" vysvetlil Tomáš. 

Ku všetkému sa vyjadrila aj spevákova manželka Tamara, ktorej začali po Tomášovom priznaní chodiť od ľudí správy podpory a útechy.

"Milovať neznamená vlastniť. Milovať neznamená prerábať toho druhého na svoj obraz a pocit svojho uspokojenia. Milovať znamená ísť spolu, vedľa seba, každý na vlastnej ceste....Znamená to učiť sa od seba, podporovať sa, ukazovať všetko, čo obsahujeme, nebáť sa hovoriť si pravdu, nech je akákoľvek. Počkať na seba v momente, kedy jeden zíde z cesty a nikdy si neprestať dávať aj pocit určitej slobody. Zároveň však nikdy nedopustiť stratu samého seba. Každý deň sa môžeme rozhodnúť. Každý deň môžeme povedať, ja už s tebou ďalej nejdem," píše trojnásobná mama.

"Ale keď srdce bolí viac z toho, že sa navždy stratíme jeden druhému, než z toho, že nám ten druhý zasadil ranu do srdca, to je ten moment, kedy máme možnosť odpustiť. Pretože pokiaľ prídeme na túto magickú križovatku, nedoviedlo nás na ňu ego, ale láska, ktorá medzi nami stále ešte je. Sme ľudia... z mäsa a kostí. A každý robíme chyby a aj ich robiť budeme. Je len na nás, ako s nimi naložíme. Ja som svoje ego rozbila a zvolila som si cestu srdca," dodala. 


Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz