Čakáme na výsledky, sledujte volebné štúdio o 23:00h

10. 10. 2018 14:22 | BRATISLAVA/TV Markíza

Elena minula tisíce a zmenila sa na sado-maso Barbie. Tu sú jej pikantné zábery

Svoju minulosť chcela za sebou nechať aj prostredníctvom fyzickej premeny.

Elena minula tisíce a zmenila sa na sado-maso Barbie. Tu sú jej pikantné zábery
Elena minula tisíce a zmenila sa na sado-maso Barbie. Tu sú jej pikantné zábery Foto: Profimedia.sk
Elena Rosso
Elena Rosso
Elena Rosso

Zoznámte sa so ženou, ktorá na svoju premenu minula viac ako 17-tisíc dolárov. Svoje telo zmenila, ako sama tvrdí, na umelecké dielo. Aj takto chcela prekonať problémovú minulosť. Modelka a barmanka Elena Rosso má 23 rokov a pochádza z dánskeho Kopenhagenu. Vyrastala v nestálom rodinnom prostredí, a tak sa z nej stala rebelka, ktorá sa zaplietla do rôznych problémov.

Svoju minulosť chcela za sebou nechať aj prostredníctvom fyzickej premeny. Prvé výplne do pier si nechala urobiť v roku 2013. Odvtedy má výplne aj v lícach, brade, dvakrát absolvovala úpravu poprsia a necháva si aplikovať aj botox. Celkovo ju jej premena stála viac ako 17-tisíc dolárov, a to ešte neskončila. V pláne má aj implantáty do zadku, operáciu nosa a korekciu viečka. 

PIKANTNÉ FOTOGRAFIE NÁJDETE V GALÉRII.

"Samu seba vnímam ako plátno a moje telo je moje umenie. Nikdy som nebola nespokojná alebo nešťastná z toho ako vyzerám, ale keď som sa tak na seba dívala, vedela som, že môžem byť ešte lepšia," povedala Elena pre mediadrumworld.com.

"Musela som skôr dospieť ako iné deti. Od mladého veku som sa veľa naučila. Mohlo za to nestabilné rodinné prostredie a domov, a to viedlo k drogám, alkoholu a nezákonným činnostiam. Moje rebelské správanie vyplynulo z osamelosti," vysvetlila.

Elena Rosso
Elena Rosso Foto: Profimedia.sk
 

"Vtedy som nevidela svetlo na konci tunela, takže som to vzala do vlastných rúk a nezaujímalo ma, aké to bude mať následky," povedala.

"Stretávala som sa s nesprávnymi ľuďmi a robila veci, na ktoré nie som hrdá. Len som sa chcela nájsť. Rýchlo som si uvedomila, že ja jediná som za seba zodpovedná, za moje činy a za budúcnosť. Iba ja som mohla zmeniť svoj život k lepšiemu," dodala.

Elena si uvedomila, že sa ničí sama. "Mám dušu chameleóna a naučila som sa robiť to, čo mám rada a čo ma robí šťastnou. Čokoľvek robíte, robte to pre seba. Život je o tom, aby ste si našli vlastnú cestu ako rásť," tvrdí.Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz