Čakáme na výsledky, sledujte volebné štúdio o 23:00h

07. 11. 2018 18:00 | LONDÝN/lc

Zayn Malik odhalil špinavú pravdu o jeho odchode z One Direction

Žiadny návrat a znovuobnovenie pôvodnej zostavy sa tak nekoná.

Zayn Malik odhalil špinavú pravdu o jeho odchode z One Direction
Zayn Malik odhalil špinavú pravdu o jeho odchode z One Direction Foto: Profimedia.sk

Dvadsaťpäťročný spevák Zayn Malik, ktorý pred tromi rokmi opustil skupinu One Direction, s ktorou získal popularitu, prehovoril. Svoje päťročné účinkovanie v obľúbenej chlapčenskej skupine ukončil po tom, čo bol podľa jeho slov na neho vyvíjaný tlak zo strany médií a fanúšikov.

V nedávnom rozhovore pre decembrové vydanie British Vogue ale priznal, že za jeho odchodom môžu byť aj iné dôvody týkajúce sa nie práve najlepších vzťahov medzi členmi kapely. V čase najväčšieho ošiaľu totiž fungovala kapela vo vysokom tempe, absolvovala množstvo koncertov, času na oddych bolo len málo a práve to zvládal Zayn najmenej spomedzi všetkých členov One Direction.

„Myslím, že takýto progres by každého – špeciálne, keď máte 17 či 18 rokov – určitým spôsobom ovplyvnil. Ľudia to zvládajú rôzne, hlavne, keď spojíte päť rôznych osobností. Tie vzťahy sa rozpadli,“ priznal spevák.

So svojimi bývalými kolegami a kamarátmi podľa vlastných slov od odchodu z kapely nehovoril. „Tak to proste je. Udialo sa toho veľa a boli povedané rôzne veci po tom, čo som odišiel. Veci, ktoré by som nikdy nečakal,“ naznačil nie veľmi ľahký priebeh jeho odchodu z kapely.

Žiadny Zaynov návrat a znovuobnovenie pôvodnej zostavy sa tak teda asi nekoná. „Takto to proste je. Ľudia sa posúvajú ďalej, ľudia sa rozchádzajú a osobnostne rastú,“ uzavrel.

Zdroj: Instagram / zayn

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz