17. 01. 2019 12:05 | BRATISLAVA/TV Markíza

Sexy Sima v bikinách. Puberťáci sa pustili do jej poprsia, toto je jej odkaz

Chlapci komentujú prsia a zrejme sa zabudli pozrieť do svojich nohavíc.

Sexy Sima v bikinách. Puberťáci sa pustili do jej poprsia, toto je jej odkaz
Sexy Sima v bikinách. Puberťáci sa pustili do jej poprsia, toto je jej odkaz Foto: Instagram/ simonahegerova

Slovenská speváčka a raperka Sima si po tvrdej práci na albume a úspešnom turné dopriala zaslúžený oddych. S priateľom odcestovali do exotiky a vychutnávajú si slnko a krásne more v thajskom Koh Samui.

Ale aj zďaleka je Sima aktívna a svojich fanúšikov nedávno potešila singlom Anonym Mood a klipom k nemu. Na piesni, ktorá úplne vystihuje hejterov na internete, spolupracovala so Separom.


Niektorí si možno po tomto vstúpili do svedomia, iných to naštartovalo ešte viac. Do Simy sa pustili na Instagrame, kde pridala fotku v bikinách. Už tradične nezrelí puberťáci a dokonca asi ešte nezrelejší dospelí muži riešili jej malé poprsie.

Každý sme predsa nejakí a dodnes ostáva záhadou, podľa čoho sa v našej spoločnosti vlastne meria ideál krásy. Otázka, na ktorú neexistuje odpoveď. Hoci to bude znieť opäť ako klišé, je to pravda a nech sa s tým vyrovná každý ako chce. Každý je niečím a v niečom krásny a to, že niektorí nenávistne komentujú niekoho iného, nevyrieši ich problémy, ktoré majú sami so sebou.

V podobnom duchu poslala odkaz hejterom aj samotná speváčka. "Niektorí chlapci sú proste zaostalí a ženské telo ešte naživo nevideli, videli ho asi iba v porne, a preto ešte nevedia, že každé ženské telo je úplne iné. Presne tak, ako aj každé mužské telo je iné. Neuvedomujú si, že vyčítať žene, že nemá prsia je to istí, ako keby žena chlapovi vyčítala, že má mini cverničku v trenkách. Sú to veci, ktoré dostávame dané, za ktoré nemôžeme. Každý má možnosť výberu partnera, ale nikto by ti nemal vyčítať niečo, s čím sa narodíš," napísala.


Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz