23. 02. 2019 07:45 , článok bol aktualizovaný 23. 02. 2019 10:57 | BRATISLAVA/dg

Kolosálny škandál! Nicki Minaj vyšla na pódium a koncert v Bratislave zrušila

Raperka najprv niekoľko hodín meškala, koncert sa nakoniec nekonal.

Nicki Minaj
Nicki Minaj Foto: Instagram/nickiminaj

Nicki Minaj pravdepodobne stratila všetkých (nielen) slovenských fanúšikov, ktorí si v piatok 22. februára chceli užiť jej koncert na vlastné oči. Svetoznáma americká raperka mala vystúpiť na zimnom štadióne Ondreja Nepelu, koncert však na poslednú chvíľu zrušila.

Nicki Minaj oznamuje na pódiu v Bratislave, že koncert bude zrušený, ľudia pískajú


Nicki Minaj sa ospravedlňuje fanúšikom v Bratislave


Najprv organizátori v podvečerných hodinách informovali návštevníkov o tom, že Nicki bude meškať a koncert Majka Spirita sa ruší. Ten mal vystúpiť ako predskokan. Kamióny s technikou sa mali zdržať na ceste z Mníchova, kde vystupovala vo štvrtok.

Koncert Nicki Minaj sa mal pôvodne začať o 19.00 h, presunuli ho však na 21.30 h, pódium ale nebolo dokončené. Organizátori koncertu však prítomným ľuďom na štadióne oznámili, že raperka aj napriek tomu vystúpi. Nevedeli však, čo príde potom.

Nicki vyšla na pódium až 15 minút pred polnocou a povedala, že v priestoroch, kde sa mal koncert konať, sa nedajú uskutočniť špeciálne efekty, ktoré sa v jej show nachádzajú. "Celé hodiny sme sa snažili zapojiť prístroje, ktoré potrebujeme k našej show, ale táto budova nemá na to dostatočné elektrické rozvody," uviedla speváčka. Problémom bolo vraj najmä spojazdnenie výťahu, ktorý na pódium počas show dopravoval tanečníkov aj speváčku. Nicki Minaj sa fanúšikom ospravedlnila a uviedla, že urobí všetko preto, aby sa na Slovensko vrátila.

Tu je oficálne vyjadrenie agentúry, ktorá koncert Nicki Minaj v Bratislave organizovala:

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz