21. 03. 2019 12:36 | BRATISLAVA/TV Markíza

Česká YouTuberka prvýkrát ukázala popáleniny. Komentáre sú príšerné

Niektorí komentujúci ukázali, že im chýba ľudskosť a chrbtová kosť.

Týnuš Třešničková
Týnuš Třešničková Foto: Instagram/tresnickova

Jedna z najznámejších českých YouTuberiek Týnuš Třešničková, ktorá v septembri pri kuchárskej šou v Istanbule utrpela vážne popáleniny na tele aj tvári, je stále v tureckej nemocnici. Keďže jej zranenia boli naozaj vážne, ešte nejaký čas potrvá, kým sa úplne zotaví.

Influencerka sa snaží komunikovať s fanúšikmi na Instagrame, ktorých tam má 411-tisíc, aby vedeli, aké pokroky v liečbe robí. Najnovšie zverejnila fotku so zdravotným personálom, ktorý sa jej stal v nemocnici rodinou.

(fotky preklikajte pravou šípkou priamo na fotke)

Zdroj:Instagram/tresnickova

Okrem toho prvýkrát ukázala aj popáleniny na rukách. Túto fotku si najskôr chcela nechať len pre seba, neskôr sa ale odhodlala a zdieľala ju, pretože takto teraz jednoducho vyzerá. Týnuš sa najmä teší, že nedávno nevedela ani zohnúť prsty a teraz už zdvihne ruky nad hlavu.

Aj keď by si človek povedal, že jej ľudia v komentároch určite vyjadrili podporu, nie je to úplne tak. Našli sa takí, ktorí ju nešetrili a tvrdia, že zavádza, vynucuje si ľútosť a tieto fotky určite nie sú jej. Iní sa neštítili napísať, že má naozaj škaredé ruky a ďalší riešia, prečo schudla.

Komentujúci si zjavne neuvedomujú, že to, čo napíšu, môže dotyčného naozaj zraniť a ublížiť mu. Čím je ale Instagram populárnejší, tým rastie aj sila hejterov. V tomto virtuálnom a umelom svete to zjavne inak už nebude.

Zdroj:Instagram/tresnickova

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz