10. 04. 2019 15:41 | BRATISLAVA/zv

Zlatica zhodila ikonický blond účes. Takto vyzerá s krátkymi vlasmi

Fotku nájdete v článku.

Zlatica Švajdová Puškárová
Zlatica Švajdová Puškárová Foto: TV Markíza

Zlatica Švajdová Puškárová je ambasádorkou AVON Pochodu za zdravé prsia približne osem rokov. Ako nám v rozhovore povedala, je šťastná, že môže byť stále súčasťou takej zmysluplnej myšlienky. Tento rok sa opäť chystá na Bratislavský hrad, kde 8. júna podporí ženy, ktoré trpia rakovinou prsníka.

 

My sme boli pri fotení AVON ambasádorov, kde vládla uvoľnená atmosféra. Zlatka dokonca zhodila svoj ikonický blond účes a dala si na hlavu parochňu s krátkymi modrými vlasmi. Moderátorke Televíznych novín to naozaj pristalo. Ktovie, či sa raz nenechá takto ostrihať.

ZLATICA_klobuk small.jpg
Foto: AVON
 

AVON Pochod za zdravé prsia

V poradí už 11. ročník AVON Pochodu za zdravé prsia sa bude konať 8. júna v Bratislave. Myšlienka sa nesie v duchu - Nie je dôležité, čo máš na hlave, ale čo nosíš v srdci. Prinesie so sebou množstvo dobrej nálady a bohatý celodenný program, ktorý budú môcť stráviť rodiny s deťmi v krásnom prostredí Bratislavského hradu v areáli Východnej terasy.

Priamo na mieste bude k dispozícii aj odborný garant projektu Doc. MUDr. Vladimír Bella, PhD., ktorý sa bude venovať najmä prevencii a vzdelávaniu v oblasti rakoviny prsníka, názorne vysvetlí a naučí ženy správnemu postupu samovyšetrenia prsníkov.

Vstupenkou na podujatie je Tričko 2019, ktoré je v ponuke v dámskom, pánskom aj detskom prevedení. Pri kúpe prvých dvoch je zadarmo praktický batoh. Všetky finančné prostriedky získané predajom tričiek poputujú na konto verejnej zbierky „AVON Pochod 2019", realizovanej občianskym združením Zdravá žena.

Viac informácií nájdete na webovej stránke www.zdraveprsia.sk a na facebookovom profile Avon proti rakovine prsníka.

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz