24. 04. 2019 12:40 | BRATISLAVA/TV Markíza

Britney v úprimnom videu priznala, že jej rodina zažila v poslednej dobe veľa stresu a úzkosti.

Princezná popu prosí svojich fanúšikov, aby neverili všetkému, čo vidia a čo si prečítajú.

Britney Spears zverejnila video
Britney Spears zverejnila video Foto: Instagram/britneyspears

Britney Spears skončila minulý mesiac v liečebni. Za všetkým mal byť zhoršený zdravotný stav jej otca Jamieho (66), ktorý už dvakrát absolvoval operáciu čriev. Tá druhá sa mala dokonca skomplikovať.

Tridsaťsedemročná speváčka a matka dvoch synov však dostala na jeden deň priepustku. Práve na Veľkonočný pondelok ju paparazzi fotografi zachytili, ako vychádza z hotela Montage v Beverly Hills v sprievode priateľa Sama Asghariho. Pohľad na ňu bol veľmi smutný.

TIP: Britney Spears na deň opustila liečebňu. Pohľad na ňu priam bolí

Princezná popu teraz zverejnila na sociálnej sieti video, v ktorom prosí svojich fanúšikov, aby neverili všetkému, čo vidia a čo si prečítajú. „Chcela som vás pozdraviť, pretože to, čo sa narozprávalo, sa jednoducho vymklo z rúk. Klebety, vyhrážky smrťou mojej rodine a môjmu tímu. Snažím sa teraz venovať sama sebe, ale všetko to, čo sa deje okolo, mi to len sťažuje. Neverte všetkému, čo čítate a počujete. Tie falošné emaily posielal pred rokmi Sam Lufti. Ja som ich nepísala. Predstieral, že som ja, komunikoval s mojím tímom prostredníctvom falošnej emailovej adresy,“ napísala v popise videa. Sam Lufti je speváčkin bývalý manažér.

Fanúšikom sľúbila, že v tejto chvíli robí to, čo je pre ňu najlepšie. „Možno to o mne neviete, ale som silná a viem sa postaviť za to, čo chcem! Vaša láska a oddanosť je niečo úžasné, ale to, čo teraz potrebujem, je kúsok súkromia, aby som sa vedela vyrovnať so všetkými náročnými vecami, ktoré mi život prináša do cesty. Ak by ste to mohli pre mňa urobiť, bola by som vám vďačná. Ľúbim vás,“ dodala.

V samotnom videu priznala, že jej rodina zažila v poslednej dobe veľa stresu a úzkosti. Prisľúbila však, že sa už čoskoro vráti.

V komentároch jej vyjadrili podporu speváčky Miley Cyrus či Delta Goodrem, takisto tanečník Willie Gomez či jej priateľ Sam Asghari, ktorý napísal, že niekedy je najlepšou podporou práve to, keď dokážeme ľuďí rešpektovať a takisto aj ich súkromie. Miley ju zasa označila za kráľovnú.

Zdroj: Instagram/britneyspears

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz