Správy z vášho kraja:
09. 04. 2018 18:00 | LONDÝN/markiza.sk

Svadba princa Harryho a Meghan Markle sa blíži. Takéto svadobné dary si pýtajú od ľudí

Namiesto kanvice na čaj však môžu nadšenci páru urobiť niečo oveľa šľachetnejšie.

Princ Harry a Meghan Markle
Princ Harry a Meghan Markle Foto: Facebook/TheBritishMonarchy

Svadba v britskej kráľovskej rodine sa nezadržateľne blíži. Princ Harry (33) a jeho snúbenica Meghan Markle (36) si áno povedia už 19. mája v Kaplnke sv. Juraja na hrade Windsor.

Mnohí nadšenci tohto páru si určite nenechajú ujsť príležitosť poslať budúcim mladomanželom svadobný dar. Namiesto kanvice na čaj však môžu urobiť niečo oveľa šľachetnejšie.

Kensingtonský palác v pondelok oznámil, že dvojica bude rada, ak namiesto svadobných darov radšej venujú peniaze na charitu.

Harry a Meghan si vybrali sedem organizácií, ktoré by obaja radi podporili. Krásne gesto, však?

Zdroj: Facebook/TheBritishMonarchy

Kráľovská svadba – Harry a Meghan

Svadba v britskej kráľovskej rodine rezonuje celým svetom. Televízia Markíza pripravila na 19. mája mimoriadnu reláciu, v ktorej bude monitorovať nielen priebeh sobáša princa Harryho s Meghan Markle, ale aj príchod svadobných hostí do kaplnky svätého Juraja na hrade Windsor a rovnako tak aj jazdu novomanželov v koči so slávnostným sprievodom.

Špeciálnu reláciu ku kráľovskej svadbe odvysiela TV Markíza 19. mája so začiatkom o 12.00 hod.

Moderátormi relácie budú Zlatica Švajdová PuškárováRoman Juraško. Zo štúdia bude priebeh svadby komentovať odborníčka na protokol a kráľovskú rodinu Katarína Diková Strýčková, historik Jakub Drábik a módna návrhárka Jana Pištejová. Priamo z Windsoru bude prinášať živé vstupy redaktorka Televíznych novín Ivana Miklánková. Sobáš v kaplnke svätého Juraja bude simultánne tlmočený.

Komentáre ( 0)

 


Už ste čítali?