Správy z vášho kraja:
03. 05. 2018 16:40 | LONDÝN/markiza.sk

Svadba v ohrození? Princ dostal varovanie od člena Meghaninej rodiny

Thomas Markle adresoval Harrymu rukou napísaný list, v ktorom svoju nevlastnú sestru vôbec nešetril.

Brat Meghan Markle (vľavo hore)
Brat Meghan Markle (vľavo hore) Foto: Profimedia.sk, Tolga Akmen/Pool Photo via AP
Je britská kráľovská svadba v ohrození? Ozval sa nevlastný brat Meghan Markle Thomas (51) a princovi Harrymu (33) adresoval rukou napísaný list, v ktorom svoju sestru vôbec nešetril. Píše MailOnline odvolávajúci sa na magazín In Touch, ktorý disponuje spomínaným listom.

Starší brat bývalej herečky varuje Harryho, aby zrušil ich svadbu, ktorá sa nezadržateľne blíži. Dvojica sa zosobáši už 19. mája v Kaplnke sv. Juraja na hrade Windsor.

Meghan nazval plytkou a namyslenou ženou, ktorá si bude uťahovať z Harryho a všetkých jeho príbuzných. Ich svadbu označil za najväčšiu chybu v histórii kráľovskej rodiny.

Meghan Markle a princ Harry
Foto: AP Photo/Matt Dunham
 

„Meghan Markle zjavne nie je správna žena pre teba. Nechápem, prečo nevidíš ozajstnú Meghan tak, ako ju teraz vníma celý svet. Je trápne, ako sa Meghan snaží hrať na princeznú a pritom je len priemerná treťotriedna hollywoodska herečka,“ píše sa v liste.

Thomas Markle Junior, ktorý pochádza z amerického štátu Oregon, tiež vyčíta svojej nevlastnej sestre, že ich otec skončil v dlhoch, len aby splnil Meghan jej sen o tom, ako sa stane herečkou. Finančné problémy má vraj dodnes.

Tvrdí tiež, že otec ani len nedostal pozvánku na svadbu. „Aby toho nebolo málo, nepozvala svoju rodinu a namiesto toho dostali pozvánku úplne cudzí ľudia. Kto toto urobí? Ty a celá kráľovská rodina by mala túto vymyslenú rozprávkovú svadbu ukončiť skôr, než bude príliš neskoro.“

List ukončil slovami, že Meghan je stále jeho sestra a patrí do rodiny, a keď chce zabudnúť naňho alebo na zvyšok svojej rodiny, je to len a len jej starosť.

Zdroj: Instagram/elgordoylaflaca

 
 

Sledujte naživo svadbu princa Harryho a Meghan Markle aj na obrazovkách TV Markíza v mimoriadnej relácii Kráľovská svadba - Harry a Meghan už 19. mája o 12.00 h

Moderátormi relácie budú Zlatica Švajdová Puškárová a Roman Juraško. Zo štúdia bude priebeh svadby komentovať odborníčka na protokol a kráľovskú rodinu Katarína Diková Strýčková, historik Jakub Drábik a módna návrhárka Jana Pištejová. Priamo z Windsoru bude prinášať živé vstupy redaktorka Televíznych novín Ivana Miklánková. Sobáš v kaplnke svätého Juraja bude simultánne tlmočený.

Komentáre ( 0)

 


Už ste čítali?