Správy z vášho kraja:
14. 05. 2018 12:15 | LONDÝN/TV Markíza

Svadba roka sa blíži! Takto sa dali princ Harry a Meghan Markle dokopy

Z rande naslepo láska na celý život.

Meghan Markle a princ Harry.
Meghan Markle a princ Harry. Foto: AP

O prvom stretnutí princa Harryho s Meghan Markle chyrujú už povesti. Oficiálna verzia, ktorú šíria aj oni sami, je, že ich mal zoznámiť nemenovaný spoločný priateľ. Novinári zistili, že ide o Harryho kamarátku z detstva Violet von Westenholz, ktorej otec je barón.

Pre princa bolo náročné nájsť si partnerku. Všetko sa zmenilo, keď sa Violet počas práce na PR u Ralpha Laurena stretla s Meghan. Známa Američanka sa v tom čase angažovala v Londýne a nebolo pre ňu ťažké dostať sa do vyšších spoločenských kruhov.

Keď sa Harry zveril Violet, že má problém si niekoho nájsť, ona mu povedala, že pozná perfektné dievča, a tak im v júni 2016 dohodla rande naslepo.

APTOPIX_Invictus_Games_Harry118047461728.jpg
Foto: TASR
 

Meghan o Harrym veľa nevedela. Páčilo sa jej, že na prvej schôdzke bol láskavý. Po dvoch rande ju princ požiadal, aby sa o pár týždňov neskôr k nemu pripojila na cestu do Botswany. Prekvapivo, súhlasila.

Pár tam strávil päť dní a tento výlet bol v ich vzťahu najkľúčovejším. Zistili, že chcú tráviť čo najviac času spolu. Trvalo to takmer šesť mesiacov, kým bulvárny Sunday Express zistil, že sa okolo princa podozrivo často motá tá istá žena. 

Prvé špekulácie o ich vzájomnej náklonnosti vyšli 31. októbra 2016. Potom nastalo peklo. Novinári a paparazzi chceli o Meghan vypátrať všetko možné aj nemožné. Harry musel zakročiť. Kensingtonský palác vydal 8. novembra 2016 verejné vyhlásenie, v ktorom potvrdili ich vzťah a odsúdili sexizmus a rasizmus, ktorý herečku zasiahol.

Odvtedy sa už mladý pár neskrýval. Po tom, čo dostali požehnanie aj od kráľovnej Alžbety II., Harrymu nezostávalo nič iné, iba pokľaknúť.

„Skutočnosť, že som sa do nej zamiloval tak neuveriteľne rýchlo, mi potvrdila to, že sú nám hviezdy naklonené. Všetko bolo dokonalé. Táto krásna žena spadla do môjho života a ja som spadol do jej," dodal Harry. 

Meghan Markle a princ Harry
Meghan Markle a princ Harry Foto: TASR
 

 

Komentáre ( 0)

 


Už ste čítali?