Správy z vášho kraja:
15. 05. 2018 11:07 | BRATISLAVA/zv

Takto požiadal princ Harry Meghan o ruku: Pečené kura zohralo veľkú úlohu

Herečka vykríkla áno skôr, ako princ stihol vysloviť celú povestnú otázku.

Meghan Markle a princ Harry
Meghan Markle a princ Harry Foto: TASR

Meghan Markle vonkoncom nie je prvou ženou v živote princa Harryho a ani s ňou nie je tak dlho ako s niektorými jeho bývalými. Napriek tomu si bol po približne 15 mesiacoch po jej boku istý, že ona je tá pravá.

„Skutočnosť, že som sa do nej zamiloval tak neuveriteľne rýchlo, mi potvrdila to, že sú nám hviezdy naklonené. Všetko bolo dokonalé. Táto krásna žena spadla do môjho života a ja som spadol do jej," dodal Harry.

Kým jeho brat, princ William, požiadal Kate Middleton o ruku v exotickej Afrike, Harrymu stačila domácka atmosféra. Meghan požiadal o ruku v novembri 2017 pri pečení kurčaťa v Nottingham Cottage v Kensingtonskom paláci. „Bolo to úžasné. Milé, prirodzené a veľmi romantické," povedala budúca nevesta, ktorá vykríkla áno skôr, ako princ stihol vysloviť celú povestnú otázku.

 

„Nenechala ma dokončiť vetu, rýchlo povedala áno a potom sme sa objali. Stále som v ruke držal zásnubný prsteň, a tak som sa jej spýtal, čí jej ho môžem dať. Nato povedala, ó, áno, prsteň," popísal romantické gesto princ Harry.

Zásnubný prsteň navrhol samotný princ. Dal doňho vložiť dva diamanty z kolekcie šperkov jeho matky a jeden veľký diamant z Botswany.

Sledujte naživo svadbu princa Harryho a Meghan Markle v mimoriadnej relácii Kráľovská svadba - Harry a Meghan už túto sobotu o 12.00 h na Markíze!

 

Moderátormi relácie budú Zlatica Švajdová Puškárová a Roman Juraško. Zo štúdia bude priebeh svadby komentovať odborníčka na protokol a kráľovskú rodinu Katarína Diková Strýčková, historik Jakub Drábik a módna návrhárka Jana Pištejová. Priamo z Windsoru bude prinášať živé vstupy redaktorka Televíznych novín Ivana Miklánková. Sobáš v kaplnke svätého Juraja bude simultánne tlmočený.

Komentáre ( 0)

 


Už ste čítali?