Správy z vášho kraja:
15. 05. 2018 15:33 | LONDÝN/TV Markíza

Meghan Markle strávi noc pred svadbou na škandalóznom mieste

Harry bude so svojím bratom princom Williamom.

Meghan Markle
Meghan Markle Foto: Profimedia.sk

Meghan Markle strávi noc pred sobotňajšou svadbou vo vidieckom hoteli, preslávenom svojou rolou v škandále zo 60. rokov 20. storočia, ktorý otriasol britskou politickou a spoločenskou elitou.

Kensingtonský palác v pondelok oznámil, že Meghan a jej mama Doria Ragland budú 18. mája ubytované v hoteli Cliveden House, bývalom sídle lorda Astora.

V roku 1961 sa na večierku v hoteli Cliveden House vtedajší britský minister vojny John Profumo spoznal s 19-ročnou tanečnicou Christine Keelerovou. Ich milostná aféra takmer spôsobila pád vlády, keď vyšlo najavo, že Keelerová mala sexuálny pomer aj so sovietskym námorným atašé.

Hotel dokonca propaguje škandál "Profumo Affair Break" na svojej webovej stránke. Hotel sa nachádza 16 kilometrov od Windsorského zámku, kde sa 19. mája bude konať svadba Markleovej s britským princom Harrym.

Harry strávi noc pred svadbou v hoteli Coworth Park Hotel, spolu so svojím bratom princom Williamom.

Sledujte naživo svadbu princa Harryho a Meghan Markle v mimoriadnej relácii Kráľovská svadba - Harry a Meghan už túto sobotu o 12.00 h na Markíze!

 

Moderátormi relácie budú Zlatica Švajdová Puškárová a Roman Juraško. Zo štúdia bude priebeh svadby komentovať odborníčka na protokol a kráľovskú rodinu Katarína Diková Strýčková, historik Jakub Drábik a módna návrhárka Jana Pištejová. Priamo z Windsoru bude prinášať živé vstupy redaktorka Televíznych novín Ivana Miklánková. Sobáš v kaplnke svätého Juraja bude simultánne tlmočený.

Komentáre ( 0)

 


Už ste čítali?