Správy z vášho kraja:
15. 05. 2018 18:38 | LONDÝN/TV Markíza

Princ Harry nie je žiadne neviniatko. Toto sú jeho najväčšie škandály

Niet sa čomu čudovať, že dostal nálepku najškandalóznejšieho člena rodiny.

Zabávajúci sa princ Harry
Zabávajúci sa princ Harry Foto: Profimedia.sk

Princ Harry by zrejme niektoré okamihy zo svojho života najradšej vymazal. Odmalička bol živé a drzé dieťa, ktoré rado vyhľadávalo problémy. Po tom, čo mu zomrela mama, sa v ňom táto vlastnosť stupňovala, až dostal nálepku najškandalóznejšieho člena rodiny.

Toto sú najväčšie Harryho prešľapy, za ktoré ho kráľovná Alžbeta II. určite nepochválila.

Alkohol a marihuana

Princ Harry sa kedysi s obľubou neviazane zabával. V 16 rokoch sa priznal k pitiu alkoholu a fajčeniu marihuany. Rodina ho poslala na jeden deň na odvykaciu kliniku, aby ho tam odborníci poučili, čo všetko sa mu môže stať. Ďalej tento problém riešili za zatvorenými dverami paláca.

profimedia-0089621162.jpg
 

Oblizovanie bradaviek

Aj keď Harryho poučili, úplnú stopku od alkoholu si nedal. Dôkazom boli fotky, na ktorých opitý princ oblizuje kamarátove bradavky, na hruď si dáva pohár vína, šnupe vodku alebo sa nevie udržať na nohách a padá pod auto.

profimedia-0089621163.jpg
 

Nacistická uniforma

Druhý najväčší škandál spôsobil, keď sa v roku 2005 na maškarný ples obliekol do nacistickej uniformy s páskou s hákovým krížom na rukáve. Princ svoje počínanie neskôr oľutoval a prostredníctvom hovorcu Buckinghamského paláca sa ospravedlnil. "Bola to zlá voľba kostýmu a ospravedlňujem sa," citoval ho hovorca.

profimedia-0073524791.jpg
 

Tak ako ho pán Boh stvoril

Najväčší škandál spôsobil syn princeznej Diany a princa Charlesa v roku 2012. Na párty v Las Vegas sa tak uvoľnil, až zo seba zhodil všetky šaty. Keďže ho niekto pri tom odfotil, okamžite sa o tom dozvedel svet. Snímky kolovali médiami niekoľko dní. Kráľovská rodina Harryho ihneď stiahla domov. Aj za tento prešľap sa ospravedlnil a odvtedy sa mu darí sekať dobrotu.

profimedia-0140276891.jpg
 

profimedia-0140276890.jpg
 

Sledujte naživo svadbu princa Harryho a Meghan Markle v mimoriadnej relácii Kráľovská svadba - Harry a Meghan už túto sobotu o 12.00 h na Markíze!

 

Moderátormi relácie budú Zlatica Švajdová Puškárová a Roman Juraško. Zo štúdia bude priebeh svadby komentovať odborníčka na protokol a kráľovskú rodinu Katarína Diková Strýčková, historik Jakub Drábik a módna návrhárka Jana Pištejová. Priamo z Windsoru bude prinášať živé vstupy redaktorka Televíznych novín Ivana Miklánková. Sobáš v kaplnke svätého Juraja bude simultánne tlmočený.

Komentáre ( 0)