16. 05. 2018 09:08 , článok bol aktualizovaný 16. 05. 2018 12:38 | LONDÝN/markiza.sk

Princ Harry nie je prvý muž v živote Meghan: Zoznam jej bývalých ale dlhý nie je

Snáď je ale tým posledným.

Meghan Markle
Meghan Markle Foto: Yui Mok/Pool via AP

Predtým, ako princ Harry začal randiť s už bývalou herečkou Meghan Markle, mal vo svojom živote niekoľko žien. Bolo by naivné myslieť si, že by krásna tmavovláska čakala do svojich 36 rokov na vysnívaného princa. Aj v jej živote bolo niekoľko mužov, to číslo je ale predsa len nižšie.

Toto je zoznam bývalých partnerov Meghan Markle, ktorý zverejnil portál Metro.

Cory Vitiello

Meghan randila s celebritným šéfkuchárom v roku 2014 a chodiť s ním mala až dovtedy, keď sa stretla s princom Harrym. Keďže sa vzťah snažili držať v tajnosti, veľa sa o ich romanci nevie. Len to, že žili spolu v Toronte.

Podľa The Telegpraph sa Meghan stretla s princom Harrym v máji 2016, keď ešte bola s Corym. Dvojica mala v tom čase prechádzať ťažkým obdobím.

Rory Mcllroy

Hoci tento románik nebol nikdy potvrdený, hovorí sa, že medzi Meghan a profesionálnym golfovým hráčom Rorym Mcllroyom bolo v auguste 2014 niečo. Meghan ale všetky klebety poprela.

„Proste som to prestala čítať. Tento týždeň ideme spolu na večeru a som si istá, že sa z toho všetci zbláznia. Je to vtipné, pretože keď sme absolvovali Ice Bucket Challenge, povedal mi, že ma nominoval on,“ povedala. „Poslal mi správu a ja nato: ‚Som v New Yorku, potom idem späť do Toronta a potom to urobím,‘“ povedala, načo jej on odpísal, že aj on je momentálne v New Yorku a výzvu môžu absolvovať.

Rory je údajne pozvaný aj na kráľovskú svadbu.

Zdroj: Twitter/McllroyRory

Trevor Engelson

S americkým filmovým producentom Trevorom Engelsonom sa Meghan stretla pred 14 rokmi. Zamilovala sa doňho a následne sa zosobášili. Všetko ale pekne po poriadku...

Trevor sa stretol s Meghan v roku 2004. Dvojica sa zasnúbila o šesť rokov neskôr. Svadba sa konala 10. septembra 2011 na Jamajke. Zúčastnilo sa na nej 102 hostí a trvala štyri dni.

Podľa zdroja bol obrad veľmi rýchly, trval asi 15 minút. „Potom šli všetci tancovať. Vyzeralo to tak, že chceli len žúrovať,“ dodal.

V auguste 2013 sa ale pár rozviedol pre "nezlučiteľné rozdiely".

Trevor sa narodil 23. októbra 1976 v New Yorku. Od Meghan je starší o päť rokov.

Meghan Markle a Trevor Engelson
Foto: Profimedia.sk
 

Meghan Markle a Trevor Engelson
Foto: Profimedia.sk
 

Sledujte naživo svadbu princa Harryho a Meghan Markle v mimoriadnej relácii Kráľovská svadba - Harry a Meghan už túto sobotu o 12.00 h na Markíze!

 

Moderátormi relácie budú Zlatica Švajdová Puškárová a Roman Juraško. Zo štúdia bude priebeh svadby komentovať odborníčka na protokol a kráľovskú rodinu Katarína Diková Strýčková, historik Jakub Drábik a módna návrhárka Jana Pištejová. Priamo z Windsoru bude prinášať živé vstupy redaktorka Televíznych novín Ivana Miklánková. Sobáš v kaplnke svätého Juraja bude simultánne tlmočený.

Komentáre ( 0)