Tím Európa je vo finále Svetového pohára, najmä vďaka Slovákom!

Nové Zámky tesne prehrali v Liptovskom Mikuláši

Sledujte NAŽIVO zápas Svetového pohára Švédsko - Tím Európa

Priamy prenos sa začína o 18.30 hod.
25. september 2016, 17:06

Eneco Tour 2016 sa skončila. Peter Sagan skončil celkovo tretí

Poslednú 7. etapu dlhú 197,8 km rozhodol vo svoj prospech po ataku v cieľovom kopci Nór Edvald Boasson Hagen.
25. september 2016, 12:45

Slováci v akcii: V semifinále Svetového pohára narazí na seba Tím Európy a Švédsko

Prvým finalistom sa stala Kanada, keď zdolala Rusko.
24. september 2016, 23:25

Neapol aj vďaka gólu Hamšíka zdolal Chievo

Jeho mužstvo stráca na Juventus jediný bod, v ďalšom kole sa 2. októbra predstaví na ihrisku Atalanty Bergamo.
24. september 2016, 23:00

Prvým finalistom Svetového pohára sa stala domáca Kanada

V druhom semifinále sa stretne Švédsko s Tímom Európy.
24. september 2016, 22:44

Real Madrid iba remizoval na pôde Las Palmasu

Štvrté víťazstvo v rade zaznamenali hráči Athletica Bilbao, v domácom prostredí získali tri body po výhre 3:1 nad Sevillou.
24. september 2016, 22:11

V šlágri 10. kola triumf Trenčína nad Slovanom

Rozhodujúci gól strelil v 60. minúte Jakub Paur. Trenčanom patrí v tabuľke 8. priečka, Slovan má o bod viac a je šiesty.
24. september 2016, 20:58

Bayern Mníchov si aj po 5. kole udržal stopercentnú bilancu

O najtesnejšom víťazstve zverencov Carla Ancelottiho v sobotňajšom duelu na ihrisku Hamburgu (1:0) rozhodol v 88. minúte Joshua Kimmich
24. september 2016, 16:10

Slovan víťazne! Zdolal Čeľabinsk na jeho vlastnom ľade

Slovan najbližšie nastúpi v piatok 30. septembra o 19.30 h na štadióne chorvátskeho Medveščaku Záhreb.
24. september 2016, 15:50

V londýnskom derby vyhral Arsenal nad Chelsea 3:0

V šlágri zvíťazili futbalisti Manchestru United nad úradujúcim šampiónom Leicestrom City presvedčivo 4:1.
24. september 2016, 10:06

Fury opäť cúvol? Hlási zranenie, súboj s Kličkom sa odkladá

Odveta sa mala prvýkrát uskutočniť už 9. júla, no odložili ju, keďže Brit mal problémy s členkom.
24. september 2016, 08:00

Svetový pohár vrcholí: Čaká nás súboj hokejových gigantov

Priamy prenos zo zápasu môžete sledovať na Markíze alebo na našej stránke tvnoviny.sk.