Správy z vášho kraja:
17. november 2018, 17:45

Slovanisti nenadviazali na triumf z Nižnekamsku, v Novgorode ťahali za kratší koniec

Hráči Slovana prestrieľali súpera v pomere 46:24, no brankára súpera prekonali iba raz.
17. november 2018, 17:21

Prvým finalistom Turnaja majstrov sa stal Zverev. Federera porazil v doch setoch

Prvý set bol mimoriadne vyrovnaný, v úvodných jedenástich gemoch sa ani jeden tenista nedostal k brejkbalu.
17. november 2018, 14:13

Chára bude chýbať Bostonu dlhší čas, Bruins trápi lazaret v obranných radoch

Chára sa zranil v stredajšom zápase NHL na ľade Colorada.
17. november 2018, 09:41

Albert Rusnák včera lahodil oku každého fanúšika. Toto skromne vyhlásil po zápase

Okrem presného zásahu zaznamenal dve gólové asistencie.
17. november 2018, 08:31

Boston bez Cháru prehral v Dallase 0:1 pp, Halák na striedačke

Brankár dallaských "hviezd" Ben Bishop kryl všetkých 23 striel hostí a zaknihoval si 26. shutout v profiligovej kariére.
17. november 2018, 08:25

Djokovič zdolal Čiliča, v semifinále nastúpi proti Andersonovi

Zvereva čaká v semifinále Švajčiar Roger Federer
17. november 2018, 08:16

Sagan triumfoval na exhibičných pretekoch v Šanghaji. Takto ste ho ešte nevideli!

Nechal za sebou úradujúceho šampióna TdF Brita Gerainta Thomasa z tímu Sky, tretí finišoval Talian Matteo Trentin (Mitchelton-Scott).
17. november 2018, 06:00

Poďakovanie pre záchranársky tím, ktorý zachránil život diváka počas futbalového zápasu

Ten skolaboval 13. októbra počas zápasu Ligy národov Slovenska proti Česku.
16. november 2018, 22:38

Parádna premiéra Hapala: Slováci pod novým koučom deklasovali Ukrajinu

Návrat do reprezentácie zažil Miroslav Stoch, ktorý prišiel na ihrisko v druhom polčase.
16. november 2018, 21:22

Trenčín natiahol šnúru prehier, Nitra doma otočila zápas s Detvou

V maďarskom derby v Budapešti zvíťazil MAC nad Miškovcom.
16. november 2018, 20:30

V Dunajskej Strede otvorili najmodernejšiu futbalovú akadémiu na Slovensku

V Dunajskej Strede finišujú aj práce na hlavnom štadióne.
16. november 2018, 19:36

Sestrám Fialkovým zakázali reprezentovať

Budúci týždeň sa ku kauze obe sestry podrobne vyjadria.
16. november 2018, 13:25

Tridsaťtriročnému útočníkovi vzdali pred zápasom potleskom úctu fanúšikovia a hráči oboch mužstiev.
16. november 2018, 07:28

VIDEO-NHL: Tatar prispel gólom k triumfu Montréalu, Černák opäť nastúpil za Tampu

Christián Jaroš ani Martin Marinčin sa na zápasovú súpisku svojich tímov nezmestili.