Štvrtok 14.12. meniny má
°C
Bratislava zmeniť
25. 11. 2017 08:34 | NAZRAŇ/TASR

VIDEO: Slovenský MMA šampión v ringu dlho nevydržal. Od Rusa dostal KO v prvom kole

Ivan Buchinger, ktorý zápasil aj s Conorom McGregorom, tak neobhájil titul šampióna M-1 Global v pérovej váhe.

Chamzat Dalgijev dáva KO Ivanovi Buchingerovi.
Chamzat Dalgijev dáva KO Ivanovi Buchingerovi. Foto: YouTube/ M-1 Global

Slovenský profesionálny MMA zápasník Ivan Buchinger neobhájil titul šampióna organizácie M-1 Global v pérovej váhe (do 65,77 kg), keď v piatok v ingušskom Nazrani utŕžil od ruského vyzývateľa Chamzata Dalgijeva KO v prvom kole.

Duel, ktorý bol hlavným zápasom podujatia M-1 Challenge 86, nemal dlhé trvanie. V úvode si obaja aktéri vymenili zopár úderov a kopov v postoji, avšak bez väčšieho efektu. Po necelých dvoch minútach poslal Buchinger súpera k zemi po tom, čo mu vyšla pravá zadná. Otrasený Dalgijev sa v kritickej chvíli zavesil úradujúcemu šampiónovi na nohy a súboj s vypätím všetkých síl dokázal preniesť na zem. Pri lanách si následne vo výhodnejšej hornej pozícii počkal na Buchingerov pokus vstať, trafil tvrdý zdvihák a ďalšími údermi do hlavy už bezmocného Slováka prinútil ringového rozhodcu ukončiť duel.

Tridsaťjedenročný rodák z Gabčíkova, ktorý zápasil aj s hviezdnym Írom Conorom McGregorom, zaznamenal popri 32 víťazstvách len šiestu prehru v kariére. O päť rokov mladší Dalgijev si vylepšil bilanciu na 10 triumfov z 11 zápasov.

Zdroj: YouTube/ M-1 Global

Športové výsledky Futbal Tenis Hokej Basketbal

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šport

Už ste čítali?