20. 06. 2018 10:00 | PR článok

Fitness centrum, ktoré si môže dovoliť každý

Sieť Fitness centier ponúka svojim zákazníkom jedinečný koncept a celkovú starostlivosť o telo i myseľ.

FIT UP.
FIT UP. Foto: FIT UP

Štíhlu a vypracovanú postavu, zdravé telo a fit ducha vám nikto nedá zadarmo. Ale ak ste doteraz svoju existenciu bez aktívneho pohybu a nezdravú životosprávu hádzali na výhovorku: "ja si fitko nemôžem dovoliť," máme pre vás super správu. Na Slovensku (i v Čechách) je totiž super moderné fitness centrum, ktoré si môže dovoliť každý a zároveň si pritom dopriať prvotriednu kvalitu.

Nemeňte postavu iba na leto, zmeňte postavu na celý život! Dostaňte sa do fit módu s Víťazom Best Buy Award 2017 a 2018 v kategórii Fitness centier a využite desiatky skvelých výhod, ktoré prináša status člena. Moderná sieť fitness centier FIT UP vám okrem klasického ročného členstva ponúka aj polročné. Vedeli ste, že pri ročnom členstve máte prvú hodinu s trénerom zdarma?

Fitness centrum FIT UP v súčasnosti prevádzkuje päť štúdií na Slovensku a dve v Česku.
Fitness centrum FIT UP v súčasnosti prevádzkuje päť štúdií na Slovensku a dve v Česku. Foto: FIT UP
 

Sieť Fitness centier ponúka svojim zákazníkom jedinečný koncept a celkovú starostlivosť o telo i myseľ. Okrem cvičenia na najnovších fitness strojoch (na ktorých výbere sa môžete podieľať aj vy pravidelným hlasovaním) si po tréningu môžete oddýchnuť v Chill - out zóne (v Prahe a najnovšie otvorená aj v Bratislave v Petržalke). FIT UP prichádza aj s vlastným blogom s fitness článkami, so zaujímavými príbehmi, tipmi ako cvičiť, ako sa stravovať a pod. So svojimi otázkami sa môžete obrátiť aj na nový online chat, kde vám zákaznícke centrum ochotne pomôže.

S FIT UP si svoje sily môžete zmerať aj s ďalšími športovcami, členovia sa pravidelne zúčastňujú na akciách ako Tvrďák, Urban Challenge, Farbám neujdeš, Bratislava Inline alebo Fitfest. Filozofia FIT UP si zakladá aj na správnej motivácii - vytrénovať si môžete dovolenku na Mallorke alebo za svoju vernosť získať aj ďalšie benefity či darčeky.

Zacvičte si na najnovších fitness strojoch, na ktorých výbere sa môžete pravidelným hlasovaním podieľať aj vy.
Zacvičte si na najnovších fitness strojoch, na ktorých výbere sa môžete pravidelným hlasovaním podieľať aj vy. Foto: FIT IN
 

Pravidelný tréning vám s trochou sebazaprenia pomôže k vytúženej postave, no FIT UP pomáha aj v inej sfére. Fitness centrum podporuje mnohé sociálne projekty ako Káčer na bicykli, OZ Bublina či Nadácia Pomoc druhému. Spoločenská zodpovednosť tvorí súčasť podnikania spoločnosti FIT UP!

Fitness centrum FIT UP v súčasnosti prevádzkuje päť štúdií na Slovensku - tri v Bratislave (Petržalka, Staré Mesto, Ružinov) po jednom v Žiline a Trnave a dve štúdia v Česku - jedno v Prahe v Centre Černý Most a jedno v Ostrave v Zábřehu.

Fitness centrum, ktoré mení nielen postavu, ale aj životný štýl! Staňte sa členom FIT UP!

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šport