Správy z vášho kraja:
03. 01. 2018 20:06 | SYDNEY/rd

Sagan sa rozhovoril o svojom synčekovi. Je to neopísateľný pocit, tvrdí

Tourminátor prezradil aj svoje ciele do jarnej časti sezóny.

Peter Sagan.
Peter Sagan. Foto: TASR/AP

Tohtoročný seriál v cestnej cyklistike UCI World Tour už o pár dní odštartuje prvými pretekmi Tour Down Under v Austrálii. Do bojov a opäť v dúhovom tričku za titul svetového šampióna zasiahne aj slovenský fenomenálny cyklista Peter Sagan, ktorý sa pre portál cyclingnews.com rozhovoril aj o svojom synovi Marlonovi.

Žilinský rodák je hrdým otcom od uplynulého októbra a načne jubilejnú desiatu sezónu v profipretekoch. „Aj naďalej som však hladný po víťazstvách. Je to nesmierne skvelý pocit byť otcom, ani to neviem opísať. Marlon nám robí obrovskú radosť. Som ako každý iný otec, ktorý má obavy, keď malý plače, pretože neviete, čo chce," vyjadril sa Sagan.

„Veľmi ma baví sa s ním maznať a hrať. Môj život sa zmenil, sú to vskutku vzrušujúce chvíle. Katka venuje Marlonovi veľmi veľa času, ale verím, že sa to zmení, keď vyrastie. Hoci spávam menej, netrápi ma to, počítal som s tým," doplnil Sagan.

Tourminátor prezradil aj svoje ciele do jarnej časti sezóny. „Rád by som vyhral preteky Roubaix, taktiež San Remo. Pokiaľ by sa mi ale opäť podarilo triumfovať vo Flámsku, budem spokojný aj za to."

Komentáre ( 0)

 


Už ste čítali?