Utorok 16.01. meniny má
°C
Bratislava zmeniť
21. 04. 2017 20:40 | BRATISLAVA/TASR

Dajto odvysiela zápas Slovan – Žilina

V dueli, ktorý sa začína v nedeľu 23. apríla o 15.15 hod., sa môže rozhodnúť o novom majstrovi.

Slovan – Žilina
Slovan – Žilina Foto: TV Dajto

Už v nedeľu môže byť známe meno nového slovenského futbalového majstra. Situácia sa po odstúpení Myjavy z ligy vyvinula tak, že ak líder zo Žiliny na Pasienkoch zdolá v 28. kole domáci Slovan, vymení na poste pre slovenského šampióna AS Trenčín.

"Šošoni" vedú Fortuna ligu 2016/2017 pred druhým Slovanom o desať bodov. Ak vyhrajú, rekordný osemnásobný majster SR ich už v ďalšom priebehu súťaže nebude môcť predbehnúť, lebo bude hrať už len štyri duely.

Dajto odvysiela Slovan - Žilina

Priamy prenos sa začína v nedeľu 23. apríla o 15.15 hod.

 

Zverencom trénera Adriána Guľu sa do zostavy po zraneniach vracajú opory Viktor Pečovský, Róbert Mazáň aj Yusuf Otubanjo. Či ich lodivod ešte stále šesťnásobného majstra SR zaradí do základu je otázne, keďže rozbehnutý stroj pracuje dobre, no minimálne budú pripravení pomôcť skúsenosťami v prípade potreby.

Slovan v posledných dvoch ligových zápasoch v Dunajskej Strede aj Ružomberku prehral gólmi v posledných minútach. Boj o titul už aj on zrejme považuje za vyriešený, 1. mája ho čaká finále Slovnaft Cupu proti druholigovej Skalici, kvôli prestíži si ale nemôže dovoliť proti Žiline hazardovať. Diváci by tak v ideálnom prípade mohli vidieť výborný ligový futbal.

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Futbal

Už ste čítali?